امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143079
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 178
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اهواز، محمود واعظی عصر امروز در آیین بهره‌برداری از شبکه فارسی «اهواز» و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از اهواز، محمود واعظی عصر امروز در آیین بهره‌برداری از شبکه فارسی «اهواز» و طرح‌های دانشگاه امیرالمومنین با اعلام این خبر اظهار کرد: فضای مجازی امروز بهترین وسیله برای انعکاس و انتقال حقیقت‌های جهان است.

وی با اشاره به اینکه فضای مجازی وابسته به هیچ گروه و افرادی خاصی نیست خاطرنشان کرد: فضای مجازی متعلق به افراد فعال و کسانی است که بتوانند فضای بیشتری را اشغال کنند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه با اشاره انتشار وسیع پیام مقام معظم رهبری به جوانان اروپا و آمریکا در فضای مجازی تصریح کرد: خود شخصا با دقت سایت‌ها و درگاه‌های مختلف اینترنتی را رصد کردم و ابعاد جدی انعکاس وسیع و تاثیرگذاری این پیام را مشاهده کردم.

وی ادامه داد: بسیاری از شخصیت‌های علمی، مذهبی و سیاسی جهان نسبت به این پیام واکنش نشان داده و از آن استقبال کردند.

واعظی تصریح کرد: نامه اخیر رهبر معظم انقلاب تنها به جوانان اروپا و آمریکای شمالی نبود بلکه نامه‌ای به همه حقیقت‌جویان جهان بود.

وی در ادامه با اشاره به راه‌اندازی شبکه فارسی «اهواز» توسط آیت‌الله موسوی‌جزایری افزود: راه‌اندازی شبکه تلویزیونی کار بسیار حساس و با مشکلات خاص خود است که افتتاح دومین شبکه تلویریونی از سوی آیت الله موسوی جزایری، اهتمام اشراف وی به اهمیت فضای رسانه‌ای را نشان می‌دهد.

وزیر ارتباطات به نقش مهم فضای مجازی و میزان استفاده جوانان از آن اشاره کرد و اظهار داشت: برهه کنونی عرصه تبادل اندیشه‌ها و اهمیت فضای مجازی بر کسی پوشیده نیست لذا باید به شکل مطلوب و بهینه از فرصت فضای مجازی استفاده شود.

واعظی با اشاره به قرار داشتن در آستانه سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: به شکل جدی نیاز است صدای انقلاب اسلامی را به گوش جهانیان برسانیم.

وی اضافه کرد: انقلاب اسلامی ایران  طرفدار و خواهان بسیاری در جهان و کشورهای منطقه دارد؛ از این رو باید در تبلیغ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب تلاش بیشتری کرد.

انتهای پیام/2329/ش30/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار