امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۶:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143084
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
محمدرضا محسنی‌ثانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سبزوار با بیان اینکه پاسخ حزب‌الله سرآغاز حرکتی برای نابودی کامل رژیم صهیونیستی است، ...

محمدرضا محسنی‌ثانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سبزوار با بیان اینکه پاسخ حزب‌الله سرآغاز حرکتی برای نابودی کامل رژیم صهیونیستی است، اظهار داشت: پاسخ رزمندگان مقاومت اسلامی به جنایت رژیم صهیونیستی نه تنها پاسخ به جنایت قنیطره، بلکه پاسخ به تمام اعمال جنایتکارانه این رژیم بود.

وی با بیان اینکه رژیم صیهونیستی اعمال ظالمانه خود را از حد گذرانده و به تعرضات خود در لبنان، سوریه و فلسطین ادامه داده، تصریح کرد: حادثه‌ای که در مزارع شبعا رخ داد یک حرکت حساب شده بود که علاوه بر اشراف اطلاعاتی و نظامی حزب‌الله لبنان، سبب شد تا مقاومت ابتکار عمل در میدان عملیات نظامی را نیز در دست گیرد.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عملیات مجاهدان مقاومت اسلامی در حقیقت تجلی بخش سخن دو کلمه‌ای سید حسن نصرالله است، خاطرنشان کرد: کشته شدن نظامیان زبده و آموزش دیده رژیم صهیونیستی در یک عملیات حساب شده نشان می‌دهد که رژیم صهیونستی هیچگاه پیش‌بینی این حرکت را از سوی حزب‌الله نمی‌کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اجرای عملیات به حامیان رژیم صهیونیستی نیز فهماند که مقاومت اسلامی توان مقابله با هر تهدیدی را دارد، ادامه داد: اجرای این عملیات نشان داد که حزب‌الله و دبیرکل آن اهل تهدیدات توخالی و غیر واقعی نیستند و در میدان عمل نیز به خوبی اقدام می‌کنند.

وی در ارتباط با افزایش سطح درگیری‌ها و حملات رژیم صهیونیستی گفت: مقاومت اسلامی از آمادگی بالایی برای رویارویی با رژیم صهیونیستی برخوردار است و قطعا پاسخ هر تعرضی را با قدرت می‌دهد.

محسنی‌ثانی با تاکید بر اینکه در این جنگ نیز پیروز نهایی حزب‌الله لبنان است؛ یادآور شد: امیدواریم با این اتفاق شاهد آزادسازی مزارع شبعا و مناطق تحت اشغال رژیم صهیونیستی باشیم.

وی با اشاره به مسئله آزادسازی کوبانی و تاثیر آن در نابودی داعش اضافه کرد: منطقه عین‌العرب در حقیقت یک منطقه استراتژیک و مهم برای نیروهای داعش بود که از طریق آن تجهیزات لجستیکی و پشتیبانی از مرز ترکیه به آنها می‌رسید.

رئیس کمیته امنیت مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مردم غیور کُرد و پیش مرگه‌ها در آزادسازی این منطقه نقش اساسی را داشتند که سبب وارد آمدن ضربه مهلکی به نیروهای داعش و تکفیری‌ها شد.

وی با تاکید بر اینکه ائتلاف آمریکایی هیچ نقشی در آزادسازی این مناطق نداشته است، عنوان کرد: مهم‌ترین دلیل آزادسازی این منطقه کمک‌های پشتیبانی و مشاوره‌ای مستشاران نظامی ایران به رزمندگان دلیر کرد بود که توانست این منطقه مهم را آزاد کند.

محسنی‌ثانی خاطرنشان کرد: آزادی کوبانی ضربه مهلکی به دشمن زده که امیدواریم با آزادی کامل مناطق اشغال شده در سوریه و عراق نیز ریشه این تفکر منحوس خشکانده شود.

انتهای پیام/3138/صا

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها