امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143099
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
 به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،قدرت‌الله علیخانی مشاور سیاسی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص ...

 به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،قدرت‌الله علیخانی مشاور سیاسی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام پیام وی به سیزدهمین کنگره حزب مردم‌سالاری را قرائت کرد.
متن پیام بدین شرح است:
بسم‌الله‌الرحمن الرحیم
وجود احزاب متعهد در هر جامعه‌ای به تبع خویش افکار و اندیشه‌های متعددی را خلق می‌نماید و تفکر متنوع را در چارچوب قوانین عام شکل و سازمان می‌دهد و صاحبان آن تفکرات و احزاب، بر تضارب آراء و گفت‌وگوهای سیاسی و فرهنگی به جامعیتی می‌رسند که می‌تواند نقشه راه مردم و مسئولین یک جامعه به سوی پیشرفت‌های همه‌جانبه و عاقب‌ بخیری در دنیا و آخرت شود.
تعدد احزاب که در قانون اساسی جمهوری اسلامی اصول و بندهای متعددی را به خود اختصاص داده، بن‌بست‌های موجود در حکومت‌های متعصب را می‌شکند و فضا را برای مردم‌سالاری دینی باز می‌نماید و در این مسیر آنچه عاید جامعه و جوانان می‌گردد پایداری، پیروزی، پویایی، نشاط و سرزندگی سیاسی است و می‌بینیم که در جامعه اسلامی ایران احزاب موجود با همه محدودیت‌هایی که دارند چگونه از ذات اسلامی نظام که همانا یستمعون القول و یتبعون احسنه است دفاع می‌کنند و نمی‌گذارند تک صدایی مردم و جامعه را ناامید و مأیوس نماید.
با تشکر از زحمات همه کسانی که در جهت نهادینه کردن تحزب در کشور تلاش می‌نمایند برگزاری کنگره حزب مردم سالاری را نیز در جهت شناسایی نکات مثبت و منفی و تقویت فرهنگ احترام به آراء و نظرات دیگران می‌خواهم و امیدوارم نتایج این کنگره فراتر از حزب به جوانان و جامعه هم برسد که تأکید اسلام عزیز است در انا خلقناکم من ذکر و انثی و جعلناکم شعوباً و قبایله لتعارفو.
اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها