امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۲:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143111
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مصطفی کواکبیان دبیرکل حزب مردم‌سالاری امروز (پنج‌شنبه) در سیزدهمین کنگره ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مصطفی کواکبیان دبیرکل حزب مردم‌سالاری امروز (پنج‌شنبه) در سیزدهمین کنگره حزب مردم& zwnj;سالاری که در تالار آدینه تهران برگزار شد، اظهار کرد: پلیدی‌ها در خانه‌ای قرار گرفته است که کلید آن خانه دروغ‌گویی است.

وی افزود: خداوند است که امروز چنین تقدیر کرده که این روزها رئیس دولت نهم و دهم و معاون اولش اینچنین پشت یکدیگر را خالی و علیه یکدیگر نامه منتشر کنند.

کواکبیان تصریح کرد: برخی مدعیان اصولگرایی که آن روزها از احمدی‌نژاد و رحیمی تبرک می‌جستند این روزها اعلام برائت می‌کنند و همه این کارها ریشه در بداخلاقی دارد و ثمره جدایی اخلاق از سیاست است.

دبیرکل حزب مردم‌سالاری به طرح تحقیق و تفحص خود از عملکرد مالی معاون رئیس جمهور وقت (رحیمی) اشاره و تأکید کرد: این طرح تحقیق و تفحص را به هیئت رئیس مجلس هشتم دادم اما اساساً اجازه طرح آن داده نشد. حتی طرح تحقیق و تفحص اینجانب از حساب ذخیره ارزی و بانک مرکزی را علی‌رغم تصویب کمیسیون برنامه و بودجه در صحن علنی عقیم گذاشتند.

کواکبیان با بیان اینکه بیاید همگی با مردم روراست باشیم، تأکید کرد: معتدلین و متدینین جناح‌های سیاسی تخم نفاق، دورویی، دروغگویی، فساد، تهمت، افترا و شایعه را باید از مساحت سیاسی دینی خود ریشه‌کن کنند.

وی با طرح این پرسش که چرا باید دغدغه قدرت‌طلبی در عده‌ای چنان رسوخ کند که همه چیز را از عینک جناحی بینند، اظهار کرد: علی‌رغم تأکیدات مکرر مقام معظم رهبری و حمایت ایشان از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای این روزها عده‌ای برای تضعیف دستگاه دیپلماسی، مذاکره در حال قدم زدن را ذلت می‌پندارند.

دبیرکل حزب مردم‌سالاری با بیان اینکه ما خبر داشتیم که در دولت محمود احمدی‌نژاد با آمریکایی‌ها مستقیم مذاکره کردند، گفت: امروز کسانی که مذاکره در حال قدم زدن ظریف را ذلت می‌پندارند یک سال پیش در دولت محمود احمدی‌نژاد مذاکره غیر رسمی با آمریکا را اوج عزت می‌دیدند.

کواکبیان ادامه داد: دلواپسان افزایش طلاق، کاهش سن اعتیاد، فقر و بیکاری، اختلاس‌های کلان مالی و ناامنی‌های سیاسی را مهم‌ نمی‌دانند و به راحتی از آن می‌گذرند اما مذاکره برای دستیابی به منابع ملی آن هم در چارچوب خطوط قرمز نظام و زیر نظر شورای امنیت ملی و مقام معظم رهبری را جایز نمی‌دانند و دائماً دلواپس هستند.

وی با تأکید بر این جمله «فاین تذهبوا» گفت: راستی آیا بهتر نیست که منافع ملی را منافع همه ملت پنداریم و به جای عینک جناحی همگی با اتحاد، انسجام و اجماع ملی نه تنها به دنبال تضعیف، سؤال و استیضاح نباشیم بلکه همگی زمینه‌ای فراهم کنیم که بتوانیم در سی و ششمین سالگرد فجر انقلاب مهمات اسلحه سربازان عرصه دیپلماسی را تضمین کنیم.

کواکبیان معتقد است: برخی مدعیان دینداری در عمل سکولار و در عرصه سیاست‌ صادقانه نقش ایفا نمی‌کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار