امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۶:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143115
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
محمد فاضل، مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در پاسخ به این پرسش که ...

محمد فاضل، مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در پاسخ به این پرسش که « شنیده می‌شود  آموزش و پرورش قرار است با برخی بانک‌ها یا بیمه‌ها برای سپرده‌گذاری دانش‌آموزان سرمایه‌گذاری کند»، اظهار داشت: هنوز در این زمینه هیچ تصمیمی آموزش و پرورش نگرفته است.

وی افزود: در حال مشورت هستیم و سیاست آموزش و پرورش این است تا از پتانسیل همه ارگان‌ها،افراد حقیقی و حقوقی برای توسعه آموزش و پرورش استفاده کند، اما هنوز به تصمیمی نرسیدیم.

مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش در خصوص وضعیت بودجه آموزش و پرورش بیان داشت: آموزش و پرورش در همه زمینه‌ها با مجلس، دولت و کسانی که در امر بودجه موثرند رایزنی دارد و وزیر آموزش و پرورش نیز بارها در دولت مسائل آموزش و پرورش را با جدیت و با همه ابعادش تبیین کرده است.

وی تصریح کرد: امیدواریم در مجلس نیز شاهد بودجه‌ خوبی برای آموزش و پرورش باشیم. همه بودجه‌ها افزایش پیدا کرده است و آموزش و پرورش نیز همین گونه است ولی انتظارمان این است که حداکثر توجه از سوی مجلس به آموزش و پرورش صورت گیرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها