امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۶:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143118
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
بهزاد خوروش فوق تخصص جراحی پلاستیک در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، اظهار کرد: برخی افراد به دنبال حل مشکلات زندگی از طریق انجام ...

بهزاد خوروش فوق تخصص جراحی پلاستیک در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، اظهار کرد: برخی افراد به دنبال حل مشکلات زندگی از طریق انجام اقدامات زیبایی همچون جراحی بینی هستند، حال آنکه مشکل جای دیگری است و من به آنها توصیه می‌کنم برای برطرف کردن مشکلات زندگی‌شان مبلغ مورد نظر برای جراحی را جای دیگری هزینه کنند که لازم است.

وی با هشدار درباره انجام جراحی بینی توسط افراد غیرمتخصص گفت: توصیه می‌شود پیش از درمان به فکر پیشگیری از وقوع حوادث ناگوار بود، بنابراین بیماران باید پیش از آنکه برای جراحی وارد اتاق عمل شوند، در رابطه با پزشک و سوابق کاری وی تحقیق کنند و فقط به صحبت‌های آشنایان و اطرافیان خود اکتفا نکنند.

خوروش تأکید کرد: افراد برای خرید یکی از اجناس مورد نیاز منزل خود بارها و بارها به فروشندگان مختلف مراجعه می‌کنند تا بالاترین کیفیت و پایین‌ترین قیمت را بیابند، بنابراین باید برای جراحی بینی نیز چند بار ویزیت شوند و نمونه کارهای پزشک را ببینند، زیرا نتیجه کار جراحی بینی یک عمر با بیمار همراه است.

این فوق تخصص جراحی پلاستیک افزود: حتی لازم است بیماران برای تحقیق بهتر و دقیق‌تر پروانه مطب پزشک، وبسایت و نمونه کارهای او را ببینند و به کلینیک و بیمارستانی که پزشک مربوطه در آن جراحی می‌کند مراجعه کرده و درباره وی تحقیق کنند.

وی تأکید کرد: اگر درباره پزشک و سوابق وی و ضریب موفقیت او اطمینان دارید، به هیچ‌وجه تحت جراحی قرار نگیرید زیرا عوارض ناشی از یک تصمیم اشتباه همیشه همراه فرد خواهد بود، بنابراین باید آگاهانه تصمیم گرفت.

خوروش خاطر نشان کرد: تمام متخصصان جراحی پلاستیک که بینی را عمل می‌کنند باید به مریض کمک کنند نه اینکه به وی آسیب برنند چنانکه یکی از  اساتید ما در دانشگاه می‌گفت یک پزشک چند سال وقت صرف می‌کند تا آموزش ببیند که چه افرادی را عمل کند و یک عمر طول می‌کشد تا یاد بگیرد چه عملی را بر روی چه افرادی انجام ندهد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها