امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۰:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143121
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
سیدنجم‌الدین محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: بودجه‌ای که از طرف دولت برای سال آینده ...

سیدنجم‌الدین محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: بودجه‌ای که از طرف دولت برای سال آینده پیشنهاد شده است، نسبت به سال جاری افزایش چشم‌گیری نداشته است.

وی افزود: ردیف بودجه‌هایی مانند اوقات فراغت و هویت جوانان که در بودجه سال جاری لحاظ شده بودند در بودجه سال 94 حذف شده‌اند و این موضوع یکی از انتقادات جدی کارشناسان حوزه جوانان است.

محمدی اظهار داشت: نمایندگان مجلس با اعضای فراکسیون جوانان مجلس لازم است در این مورد اقدامات لازم را انجام دهند چرا که در شرایط فعلی ادغام دو حوزه ورزش و جوانان به اندازه کافی موضوع جوانان را به حاشیه برده است و در صورت حذف ردیف بودجه‌های مرتبط با حوزه جوانان نمی‌توان اقدامات اساسی را در این زمینه انجام داد.

وی اظهار داشت: البته در مواردی مانند اشتغال، مسکن و وام ازدواج جوانان ردیف بودجه‌هایی در وزارتخانه‌های مرتبط مانند وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی اختصاص پیدا کرده است که این بودجه‌ها نسبت به سال گذشته افزایش خوبی داشته است اما در حوزه وزارت ورزش و جوانان 4 ردیف بودجه مربوط به این حوزه حذف شده است که این موضوع نیازمند بازنگری اساسی است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها