امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۰:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143124
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به محض اینکه خبر عملیات حزب الله در «مزارع شبعا» منتشر شد، ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به محض اینکه خبر عملیات حزب الله در «مزارع شبعا» منتشر شد، تماس‌هایی با وزارت خارجه لبنان صورت گرفت که بر عدم تنش تأکید داشت.

روزنامه «الأخبار» لبنان به نقل از منابعی در وزارت خارجه لبنان گزارش داد، «جبران باسیل» وزیر خارجه این کشور تماس هایی از سوی دیپلمات‌های غربی داشته است.

به گزارش این روزنامه، در رأس افرادی که با باسیل تماس داشته اند می‌توان به «دیوید هیل» سفیر آمریکا و «تام فلچر» سفیر انگلستان، «سیگرد کاگ» هماهنگ‌کننده سازمان ملل و «لوچیانو پورتولانو» فرمانده کل «یونیفل» اشاره کرد که البته غیبت «پاتریس پائولی» سفیر فرانسه در لبنان نیز قابل توجه بود.

وزارت خارجه لبنان تأکید کرد:« این عملیات از مزارع اشغالی شبعا در لبنان که خارج از خط آبی است آغاز شد و یک کاروان نظامی اسرائیل را هدف قرار داد که در اراضی اشغالی لبنان و خارج از خطر آبی حضور داشت».

به گزارش این روزنامه، شماری از سفرای غربی از جمله پاولی پس از عملیات قنیطره نزد مسئولان حزب الله رفتند و آنها را نصیحت و تصریح کردند که در ازای هر گونه پاسخ به این حمله، لبنان هزینه سنگینی را پرداخت خواهد کرد.

حزب الله لبنان چهارشنبه (روز گذشته) با انجام عملیاتی، 17 سرباز صهیونیست را به هلاکت رساندند و چندین نفر دیگر را زخمی کردند.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها