امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۶:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143128
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
«صلاح العمروسی»، کارشناس اقتصادی مصر در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در قاهره درباره تاثیر اوضاع امنیتی ...

«صلاح العمروسی»، کارشناس اقتصادی مصر در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در قاهره درباره تاثیر اوضاع امنیتی ناآرام روزهای اخیر در مصر بر کنفرانس اقتصادی پیش روی این کشور گفت: در سایه افزایش خشونت‌ها در آستانه برگزاری کنفرانس اقتصادی، همه اوضاع اقتصادی مصر تحت تاثیر ناآرامی‌ها قرار گرفته است.

وی افزود: کنفرانس اقتصادی آن گونه که برخی ادعا می کنند نتایج قابل توجهی محقق نمی‌کند بخصوص که امیدها به احیای اقتصاد ملی در پی برگزاری این کنفرانس است که امری درست نیست.

العمروسی تاکید کرد: دولت مصر در کنفرانس اقتصادی 13 مارس آتی طرح‌های سرمایه‌گذاری را ارائه می‌دهد که بیش‌تر آنها مربوط به انرژی و برخی زمینه‌های دیگر است که دستاوردهای اقتصادی بزرگی را محقق نمی‌کند و سطح خدمات شهروندی را بهبود نمی‌بخشد.

کارشناس اقتصادی مصر گفت:اقتصاد مصر تنها پس از آرامش اوضاع داخلی این کشور احیا خواهد شد و اگر اوضاع ناآرام مصر ادامه پیدا کند کنفرانس اقتصادی نیز در معرض شکست خواهد بود.

انتهای پیام/.

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها