امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۱:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143159
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
«رسول راضی»، نماینده ائتلاف دولت قانون در پارلمان عراق در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بغداد درباره ...

«رسول راضی»، نماینده ائتلاف دولت قانون در پارلمان عراق در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بغداد درباره عملیات تلافی جویانه دیروز چهارشنبه حزب الله علیه رژیم صهیونیستی گفت:حزب الله با عملیات قهرمانانه خود و هدف گرفتن نظامیان اسرائیلی در مزارع اشغالی شبعا به وعده خود وفا کرد و بنا به اظهارات سید «حسن نصرالله»، دبیر کل حزب الله در واکنش به تجاوز رژیم صهیونیستی به قنیطره و هدف گرفتن مبارزان حزب الله، پاسخ مقاومت صد درصد قابل پیش بینی بود.

وی افزود: مقاومت اسلامی وعده داده و به وعده خود وفا کرد و عملیات دیروز حزب الله موجب غرور و افتخار همه مبارزان ضد صهیونیست در همه جای جهان اسلامی و عربی شد.
نماینده پارلمان عراق عملیات بی نظیر دیروز حزب الله را نقطه عطفی در تاریخ مقاومت توصیف کرد و گفت:این در حالی است که دشمنان مقاومت گمان می‌کردند که مشغولیت حزب الله در حوزه مبارزه با گروه‌های تروریستی در سوریه آن را از جبهه جنوب لبنان بازداشته است اما عملیات شبعا روحیه بالایی به ملت‌های اسلامی و عربی داد چرا که ثابت کرد مقاومت اگر بخواهد قادر به رسیدن به هر نقطه‌ای در داخل اسرائیل است.

راضی گفت: اسرائیل اطلاعاتی را درباره حضور فرماندهان حزب الله در منطقه قنیطره داشت و به همین خاطر از فرصت هدف گرفتن آنها استفاده کرد تا به جهانیان نشان بدهد که قادر به رسیدن به هر منطقه‌ای است اما واقعیت کار خود و پاسخ قطعی و دردناک حزب الله را درک نکرده بود.

وی تاکید کرد: اسرائیل هرگز وارد عملیات نظامی با حزب الله نخواهد شد چرا که اولا انتخابات را پیش روی دارد و دوم اینکه از ورود به جنگی که هزینه سنگینی برایش خواهد داشت هراس دارد.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها