امروز : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 23
۲۰:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14320
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۱
تعداد بازدید: 50
جعفر حبیبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: امسال اداره‌کل آموزش و پرورش استان قزوین ظرفیت ثبت‌نام 18 درصد از جمعیت دانش‌آموزان ...

جعفر حبیبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار داشت: امسال اداره‌کل آموزش و پرورش استان قزوین ظرفیت ثبت‌نام 18 درصد از جمعیت دانش‌آموزان این استان را در پایگاه‌های اوقات فراغت تابستانی را دارد.

وی با بیان اینکه اداره‌کل آموزش و پرورش طبق برنامه پنجم هر ساله درصدی از دانش‌آموزان قزوینی را زیرپوشش ثبت‌نام پایگاه‌های اوقات فراغت تابستانی قرار می‌دهد، اذعان داشت: امسال 18 درصد از آنان می‌توانند با ثبت‌نام کردن، از آموزش‌های این پایگاه برخوردار شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین با اشاره به اینکه امسال پایگاه‌های اوقات فراغت تابستانی این استان ظرفیت ثبت‌نام 35 هزار دانش‌آموز قزوینی را دارد، ابراز داشت: پیش‌بینی می‌شود این آمار به 40 هزار نفر افزایش یابد.

حبیبی با اشاره به اینکه در تابستان سال گذشته اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین برنامه‌ریزی کرده بود تا 16 درصد از دانش‌آموزان این استان را زیر پوشش ثبت‌نام پایگاه‌های اوقات فراغت تابستان قرار دهد، یادآور شد: بیش از 16 درصد از آنان در این پایگاه‌ها ثبت‌‌نام شدند.

وی با بیان اینکه امسال نیز اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین برنامه‌ریزی کرده تا 18 درصد از دانش‌آموزان این استان را زیر پوشش آموزش‌های پایگاه‌های اوقات فراغت تابستان قرار دهد، اظهار داشت: پیش‌بینی می‌شود بیش از 18 درصد از آنان در این پایگاه‌ها ثبت‌نام شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین با بیان اینکه امسال پایگاه‌های اوقات فراغت تابستانی در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان با شعار «هر دانش‌آموز، یک مهارت» برپا شده است، ابراز داشت: این پایگاه‌ها این شعار را در رأس برنامه‌های آموزشی خود قرار می‌دهند.

حبیبی اضافه کرد: با تحقق این شعار در پایگاه‌ها می‌توان هر یک از دانش‌آموزان را به انجام یک مهارت توانمند کرد تا آنان بتوانند در زندگی از این مهارت برای فعالیت علمی، هنری و شغلی خود استفاده کنند.

این مسئول با بیان اینکه خانواده‌ها نقش بسزایی در مدیریت اوقات فراغت دانش‌آموزان دارند، بیان کرد: والدین فرزندانشان را در استفاده از برنامه‌های مختلف در پایگاه‌های اوقات فراغت تابستانی راهنمایی کنند تا اوقات فراغت آنان به نحو مطلوبی غنی‌سازی شود.
انتهای پیام/77009/ق30/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار