امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۰۶:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143206
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۶
تعداد بازدید: 11
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی ربیعی در حاشیه مراسم واگذاری 2040 واحد مسکونی معلولان و مددجویان تحت پوشش بهزیستی ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی ربیعی در حاشیه مراسم واگذاری 2040 واحد مسکونی معلولان و مددجویان تحت پوشش بهزیستی به مناسبت دهه فجر در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه‌ریزی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت توزیع بسته‌های امنیت غذایی اظهار داشت: از ابتدای سال تا کنون در دو مرحله این بسته‌های امنیت غذایی توزیع شده است.

وی تصریح کرد: سومین مرحله از توزیع بسته‌‌های امنیت غذایی و شارژ کارت‌های مخصوص این بسته‌ها در هفته آینده صورت می‌گیرد.

ربیعی با بیان اینکه در سومین مرحله از توزیع بسته‌های امنیت غذایی، مرغ هم به سبد حمایتی اضافه خواهد شد، گفت: 144 میلیارد تومان برای اضافه شدن مرغ به بسته‌های امنیت غذایی پیش‌بینی شده است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص تعداد نفراتی که از بسته‌های امنیت غذایی در سومین مرحله استفاده خواهند کرد، افزود: 10 میلیون نفر از این تسهیلات بهره‌مند خواهند شد.

وی در ادامه با اشاره به چهارمین مرحله از توزیع بسته‌های امنیت غذایی نیز گفت: چهارمین و آخرین مرحله از توزیع بسته‌های امنیت غذایی در سال جاری در ماه پایانی سال انجام می‌گیرد.

ربیعی در پاسخ به این پرسش که آیا مددجویان تحت پوشش امداد امسال عیدی دریافت خواهند کرد یا خیر، گفت: در حال حاضر این موضوع در دست بررسی قرار دارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها