امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۰۶:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143222
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۶
تعداد بازدید: 186
اسماعیل کوثری در گفتگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: قطعا پردرآمدها بیشتر از افراد کم درآمد انرژی مصرف می کنند زیرا در ...

اسماعیل کوثری در گفتگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: قطعا پردرآمدها بیشتر از افراد کم درآمد انرژی مصرف می کنند زیرا در فضای بزرگتری زندگی می‌کنند.

کوثری اضافه کرد: ما در مجلس به مسئولین دولتی از سه سال پیش تاکید کردیم که یارانه پردرآمدها را به صورت مرحله‌ای قطع کنند، اما نه دولت قبلی این کار را انجام داد و نه دولت فعلی.

عضو کمیسیون تلفیق افزود: من از گذشته هم گفته‌ام  که در هرسال باید دهک‌هایی با وضع مالی مناسب تر، شناسایی و یارانه آنها قطع شود، به دهک‌های پایین تر یارانه بیشتری داده شود و هزینه های ناشی از قطع یارانه افراد پردرآمد در  تولید و اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی مورد استفاده قرار گیرد.

کوثری در پاسخ به سوالی درباره تاثیر افزایش شدید قیمت انرژی برای پرمصرف ها گفت: پردرآمدها افراد حسابگری هستند و وقتی می بیبنند که مصرف زیادشان باعث افزایش قابل توجه هزینه هایشان خواهد شد، در مسیر کاهش هزینه ها و صرفه جویی حرکت خواهند کرد.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها