امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۸:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143232
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۱۵
تعداد بازدید: 224
کمال‌الدین پیرموذن امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: در دیدار عارف با معاون مجلس آلمان، عارف به شدت از قطعنامه‌ ...

کمال‌الدین پیرموذن امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: در دیدار عارف با معاون مجلس آلمان، عارف به شدت از قطعنامه‌ غربی‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران در نقض حقوق بشر انتقاد کرد و اعلام کرد که عدم ارائه سوخت به هواپیمای مسافربری ایران با کدام یک از معیارهای حقوق بشر مطابقت دارد.

وی عنوان کرد: برخلاف برخی‌ها که مدعیانه‌ در این زمینه سخن به میان می‌آورند عارف به صورت محکم از منابع نظام و کیان دفاع کرد و حتی خواستار رفع بسیاری از تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران شده است.

پاره کردن نامه افشای اسامی 170 نماینده همسو با رحیمی را رد می‌کنم

عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با تکذیب پاره کردن نامه درخواست افشای 170 نماینده مجلس هشتم که از رحیمی پول گرفته‌اند، گفت: موارد مطرح شده از ناحیه بنده در مورد حواشی تهیه نامه صحت ندارد.

پیرموذن افزود: به دلیل آنکه در متن نامه دعوت مجلس هشتم به اشتباه مجلس نهم نوشته بودیم نامه را فقط تجدید کردیم و به اتفاق برخی همکاران به جد انتشار حتمی اسامی نمایندگانی که از رحیمی پول گرفته‌اند را دنبال می‌کنیم تا اسامی آن‌ها منتشر شود.

عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این موضوع را از روسای قوه مقننه و قضایی برای تنویر افکار عمومی پیگیری می‌کنیم و سعی‌مان بر این است تا بسیاری از واقعیت‌ها برای مردم روشن شود.

پیرموذن همچنین از دروغگویی و بهتان‌های برخی از اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی به عارف به شدت انتقاد کرد و افزود: به خاطر اقبال عمومی به او و همفکری‌هایش در مجلس آینده به دروغگویی و غوغاسازی چند نفر که خود را حق پندار مجلس نهم می‌دادند نباید توجهی کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این دعوت قانونی و بر اساس مستندات مجلس شورای اسلامی و وزارت امور خارجه انجام شده و عارف نیز از جایگاه به‌حق و قانونی نظام اسلامی دفاع کرده است.

انتهای پیام/62004/م30/ف4004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها