امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۳:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143254
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۱۵
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بر اساس نماگرهای منتشر شده بانک مرکزی در 9 ماهه ابتدایی سال جاری، درآمدهای دولت 63 هزار ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بر اساس نماگرهای منتشر شده بانک مرکزی در 9 ماهه ابتدایی سال جاری، درآمدهای دولت 63 هزار میلیارد تومان بوده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 30 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

سهم درآمدهای مالیاتی از کل درآمدهای دولت بیش از 47 هزار میلیارد تومان بوده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 21.5 درصد رشد داشته است.

دولت در 9 ماهه نخست امسال 51 هزار میلیارد تومان نفت و فرآورده‌های نفتی فروخته است که 13 درصد بیشتر از منابع حاصل از فروش نفت در مدت مشابه سال 92 بوده است. سهم نفت از این درآمدها 37 هزار میلیارد تومان با افزایش 23 درصدی نسبت سال قبل بوده است. صادرات فراورده‌های نفتی و میعانات گازی نیز 10 هزار میلیارد تومان درآمد برای کشور ایجاد کرده است. هزار و 500 میلیارد تومان میعانات گازی نیز در داخل کشور به فروش رسیده است.

در این مدت، 23 هزار و 500 میلیارد تومان نیز به اعتبارات عمرانی اختصاص یافته است که نسبت به 9 ماهه سال گذشته 34 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

بر اساس این گزارش دولت باید در سال جاری 10 هزار میلیارد تومان از محل واگذاری دارائی‌های سرمایه‌ای درآمد کسب کند که در 9 ماه نخست سال جاری هیچ‌درآمدی از این محل نصیب دولت نشده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها