امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۹:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143260
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۱۵
تعداد بازدید: 187
به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه برنامه «

به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه برنامه «

جهاد ادامه دارد» در جمع خبرنگاران گفت: پاسخ حزب‌الله به اسرائیل پاسخ حداقلی بود که به اسرائیلی‌ها داده شد و امیدواریم این پاسخ درس عبرتی شود که دیگر این غلط‌ها را نکنند.
وی با بیان اینکه وحشت آنان از مقاومت موجب چنین عملیاتی شده است، خاطرنشان کرد: آنان از مقاومت وحشت دارند که اینگونه تحرکات فرماندهان مؤثر حزب‌الله را تعقیب می‌کنند اما آنان حماقت کردند و می‌دانستند که چنین اقدامی چنین پاسخی را دارد ولی به هر حال از توانمندی مقاومت وحشت دارند که دست به چنین عملیاتی زدند.
سردار جعفری با بیان اینکه پاسخ جمهوری اسلامی و حزب‌الله یکی است خاطرنشان کرد: ما با حزب‌الله یکی هستیم هرجا خون شهیدانمان در جبهه با هم ریخته شود پاسخ ما یکی است.
همچنین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان این مراسم در جمع خبرنگاران افزود: پاسخی که اسرائیلی‌های غاصب در قبال حرکت زشت خود دریافت کردند پاسخی حداقلی بود که برادران حزب‌الله ما در کنار مرز لبنان و سوریه به آنها دادند.
وی افزود: بدون تردید آنها توانمندی هسته‌های حزب‌الله که در سراسر جهان علیه دشمنان اسلام شکل گرفته است، را می‌شناسند و از آنها وحشت دارند.
جعفری تاکید کرد:‌ اقدامی که از سوی آنها انجام شد چنانچه بخواهد توسط هسته‌های حزب‌الله پاسخ داده شود آنها باید منتظر پاسخ کوبنده و محکم‌تری نه تنها در اطراف مرزهای خود بلکه در هر کجای جهان که یک صهیونیسم اسرائیلی و یا طرفداران آنها وجود دارد، باشند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها