امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۱:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143280
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 77
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علاء الدین بروجردی رئیس کمیسیون سیاست خارجی و امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در حاشیه

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علاء الدین بروجردی رئیس کمیسیون سیاست خارجی و امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در حاشیه دیدارهایش با تمام سلام و نبیه بری نخست وزیر و رئیس پارلمان لبنان در بیروت گفت: جمهوری اسلامی ایران به دنبال رابطه با تمام کشورهای منطقه از جمله عربستان سعودی است.

 بروجردی با اشاره به اینکه انتخاب رئیس جمهور جدید لبنان یک مسئله داخلی است، اظهار داشت: ایران تمام تلاش خود را برای تقویت ثبات در لبنان و منطقه به کار خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه تمرکز برای بهبود روابط دوجانبه میان تهران و بیروت به ویژه در زمینه اقتصادی محوری اصلی دیدارهایش با مقامات لبنانی بوده، تاکید کرد که در دیدار با وزیر امور خارجه لبنان وی را در جریان آخرین تحولات مربوط به ایران از جمله مذاکرات هسته ای قرار داده است.

براساس گزارش ال.بی.سی بروجردی که برای دیدار با مقامات ارشد لبنانی راهی این کشور شده با تمام سلام، جبران باسیل و نبیه بری دیدار و گفت‌وگو کرده است.

همچنین رئیس کمیسیون سیاست خارجی و امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در مراسم گرامیداشت شهدای تجاوز اخیر دشمن صهیونیستی به «قنیطره» سوریه که در مجتمع فرهنگی «سید الشهداء» ضاحیه جنوبی بیروت با سخنرانی سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله برگزار شد نیز ‌حضور پیدا کرد.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار