امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۲۱:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143294
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 10
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، میکائیل دیانی دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در تجمع ظهر امروز ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، میکائیل دیانی دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در تجمع ظهر امروز که بعد از نماز جمعه تهران پیرامون مبارزه با مفاسد اقتصادی و به خصوص رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی با حضور دانشجویان و مردم انقلابی در مقابل مصلای تهران برگزار شد، گفت: اخیرا خبرهایی شنیدیم که برخی از باندهای قدرت و ثروت به قوه قضاییه برای تخفیف در مجازات شخصی که کمترین گناهش خسارت ده‌ها میلیارد دلار در پرونده کرسنت به جمهوری اسلامی ایران است فشار می‌آورند.

دیانی ادامه داد:‌ برای ما دانشجویان و همه مردم تخلفاتی که مهدی هاشمی در پرونده‌های نفتی دارد روشن است و اگر قوه قضاییه بخواهد مماشعاتی در این پرونده انجام دهد و آن گونه که لازم است برای تخلفات مهدی هاشمی حکم نکند قطعا مردم نسبت به جمهوری اسلامی بی‌اعتماد می‌شوند و تحقق آرمان عدالت برای آنها کم‌رنگ خواهد شد.

این فعال دانشجویی تصریح کرد: ما از قوه قضاییه می‌خواهیم قاطعانه حکم مهدی هاشمی را صادر کند و از فشارهای باندهای ثروت و قدرت نهراسند.

دیانی خاطرنشان کرد: قوه قضاییه بداند که مردم و دانشجویان تا زمانی که قاطعانه بر مبنای عدالت رفتار کند پشت این نهاد ایستاده‌اند.

وی در خاتمه اظهار داشت: ما منتظر حکم عادلانه، قاطعانه و انقلابی برای مهدی هاشمی هستیم و به اعتراضات خود تا تحقق این مسئله ادامه خواهیم داد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار