امروز : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۰۰:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143295
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
امید چوپانکاره مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به نامه ...

امید چوپانکاره مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به نامه مقام معظم رهبری به جوانان غرب، گفت: موج اسلام‌خواهی و تمایل به دین مبین اسلام در اروپا و غرب باعث شده تا جبهه صهیونیستی غرب با هجمه سنگین سعی در تخریب چهره راستین اسلام داشته باشند و پروژه سنگین اسلام‌هراسی و ایران‌هراسی را راه بیاندازند.
وی افزود: در چنین شرایطی هوشمندانه‌ترین روش ممکن برای برقراری ارتباط با جامعه جهانی و بویژه جوانان غربی دیپلماسی نرم یا همان نگارش نامه‌ای بود که مقام معظم رهبری بعد از اتفاقات از پیش طراحی شده و مغرضانه فرانسه در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی منتشر کردند.
این فعال دانشجویی تاکید کرد: این نامه نسل جوان و حقیقت‌جوی غرب را که از نظم دروغین نوین جهانی دل‌چرکین و خسته شده‌ را دعوت به تفکر و تدبر عمیق در حقیقت اسلام کرده است نه در ظواهری که دنیای غرب با هزاران مکر و حیله سعی در خدشه‌دار کردن آن دارد.
وی گفت: بعد از اینکه دشمنان اسلام احساس می‌کردند، توطئه‌هایشان کارساز شده و توانسته‌اند به جوانان خود چهره خشنی از اسلام نشان دهند، نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان غربی آب سردی بود بر روی آتش توطئه‌های آنها.
چوپانکاره ادامه داد: نکته قابل توجه در این نامه این است که مخاطب آن جوانان هستند و نه پدران و رهبران کشورهای غربی که همانطور که حضرت آقا بدرستی اشاره کرده‌اند، آنها خودخواسته چشم بر حقیقت اسلام بسته‌اند!
وی در خاتمه گفت: مسلما ولی امر مسلمین جهان، درک و شناخت بسیار خوبی از نسل جوان غربی دارند و این موضوع در متن نامه و در نحوه انتشار آن به خوبی مشهود است و این تدبیر داهیانه ایشان گواه تدبیر و هوشمندی است و الگوی بسیار مناسبی برای رهبران مذهبی و سیاسی سایر کشورهای دنیاست.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار