امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۳:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143296
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
علی پهلوان دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: اسلام به عنوان ...

علی پهلوان دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: اسلام به عنوان آخرین دین توحیدی پیامبران الهی است که همه پیامبران و کتب آسمانی را مورد احترام قرار می‌دهد و هزار و 400 سال است که این دین به عنوان دین صلح، همزیستی و همگرایی انسانی همه بشریت را به برادری عدالت و خداپرستی دعوت می‌کند و احترام به همه انسان‌ها را از فضایل اخلاقی می‌داند.
وی با بیان اینکه پیامبر اسلام، مظهر مهربانی، پاکی، خوبی و کمال است، افزود: نظام سلطه جهانی که از چند کشور غربی تشکیل شده و همگی مجری اراده سرمایه‌داران صهیونیستی هستند، سال‌های طولانی‌ است که علیه مسلمانان توطئه و خیانت می‌کنند و مسیحیان را مانند بردگان خود می‌دانند.
پهلوان تاکید کرد: دشمنان اسلام امروز برای گسترش و تثبیت سلطه خود به مقابله با مسلمان و حتی مسیحیان می‌پردازند و با نقشه‌های شیطانی و توطئه‌هایی که در سر دارند می‌خواهند به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.
این فعال دانشجویی به حمایت دولت‌های انگلیس، آمریکا و عربستان از داعش و القاعده اشاره کرد و افزود: آنها می‌خواهند با استفاده از این گروهک‌های تروریستی چهره‌ای زشت، تیره و سیاه از اسلام نشان دهند.
وی در ادامه به اقدام توهین‌آمیز نشریه فرانسوی «شارلی‌ابدو» اشاره کرد و گفت: مسلما چنین اقداماتی زمینه افراط‌گرایی را گسترش می‌دهد.
پهلوان تاکید کرد: مسلمانان باید هوشیار باشند و با اتحاد برای نشان‌دادن دست‌های پشت پرده این جریانات که علیه مسلمانان رخ می‌دهد، تلاش کنند.
وی اضافه کرد: اگر  در سال 67 به حکم امام(ره) در مورد قتل سلمان رشدی عمل می‌شد امروز کسی در دنیا اجازه توهین به پیامبر (ص) را به خود نمی‌داد.
پهلوان در خاتمه گفت: ما به عنوان یک مسلمان وظیفه داریم برای نشان دادن چهره واقعی اسلام تلاش کنیم و راه‌کارهایی را پیدا کنیم تا هر کسی به خودش اجازه ندهد توهین به مقدسات مسلمانان را وسیله‌ای برای رسیده به اهداف شوم خود کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها