امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۵:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143313
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، همایون هاشمی در مراسم واگذاری 2040 واحد مسکونی به معلولان و مددجویان تحت پوشش به مناسبت ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، همایون هاشمی در مراسم واگذاری 2040 واحد مسکونی به معلولان و مددجویان تحت پوشش به مناسبت دهه فجر اظهار داشت:‌ در پکیج توانمندسازی در نظر گرفته شده از سوی سازمان بهزیستی سه عنصر مسکن، اشتغال و حمایت‌های بیمه‌ای مورد توجه قرار دارد.
وی با بیان اینکه 50 تا 60 درصد از مشکلات مددجویان با پکیج مسکن مرتفع می‌شود، گفت: با اجرای طرح نهضت تأمین مسکن معلولان و مددجویان و با مشارکت خیرین اقدامات خوبی در بخش واگذاری مسکن صورت گرفته است.
رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی سازمان بهزیستی در دولت یازدهم بیان داشت: در مدت فعالیت دولت یازدهم 28 هزار مسکن ویژه مددجویان و معلولان تحویل داده شده است و به طور میانگین ماهانه 3 هزار مسکن به خانواده‌های تحت پوشش بهزیستی واگذار می‌شود.
هاشمی با بیان اینکه سازمان بهزیستی یک سازمان تخصصی و حرفه‌ای در امور معیشتی است، ادامه داد: علی‌رغم اینکه این سازمان یک دستگاه تخصصی در بخش مسکن محسوب نمی‌شود اما اقدامات گسترده‌ای را در این بخش انجام داده است.
وی همچنین به حمایت‌های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اجرای طرح‌های جدید و نوین اشاره کرد و گفت: ‌راندمان کار سازمان به سمت جلو است و در این زمینه از ظرفیت دستگاه‌های مختلف استفاده می‌شود.
رئیس سازمان بهزیستی کشور به تعامل و همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و همچنین بنیاد مستضعفان و جانبازان اشاره کرد و گفت:‌ در طول 3 سال گذشته بیش از 140 هزار واحد مسکونی به مددجویان واگذار شده است.
هاشمی همچنین به آمار اشتغال در سازمان بهزیستی کشور از آغاز فعالیت دولت یازدهم اشاره کرد و گفت: 24 هزار فرضت شغلی در همین دولت ایجاد شده است و ما بنا داریم در آینده نزدیک تعداد فرصت‌های شغلی را افزایش دهیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها