امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۰:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143322
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
حجت‌الاسلام سید هاشم حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقش رسانه‌ها برای اشائه فرهنگ وقف ...

حجت‌الاسلام سید هاشم حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقش رسانه‌ها برای اشائه فرهنگ وقف در کشور اشاره کرد و اظهار داشت: می‌توان با بهره‌گیری از ظرفیت رسانه‌ها فرهنگ وقف را از طریق آگاهی‌بخشی در جامعه فراگیر کرد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی اداره کل اوقاف استان تهران افزود: بدون شک فرهنگسازی در تمام زمینه‌ها بدون همیاری و تعامل رسانه‌ها امکانپذیر نخواهد بود. البته در این میان نقش آموزش و پرورش، دانشگاه، حوزه‌های علمیه، مبلغان علوم دینی و برخی مراکز همسو انکارناپذیر است.

وی در ادامه بر ضرورت بهره‌گیری از راهکارها و شیوه‌های نوین وقف در جامعه تاکید کرد و بیان داشت: ساخت انیمیشن، بازی‌های رایانه‌ای، فیلم، سریال، ایجاد سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی از جمله مواردی است که می‌توان از آنها به عنوان وقت‌ها نوین یاد کرد.

حجت‌الاسلام حسینی ایجاد شبکه‌های اجتماعی به عنوان یکی از وقف‌های نوین را در راستای اشاعه فرهنگ ایرانی- اسلامی برای جلوگیری از تهاجم فرهنگی مناسب دانست.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها