امروز : پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 24
۰۳:۵۷
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143352
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 8
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اخوان‌المسلمین مصر با صدور بیانیه‌ای ریختن خون ارتش مصر را حرام اعلام کرد ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اخوان‌المسلمین مصر با صدور بیانیه‌ای ریختن خون ارتش مصر را حرام اعلام کرد و اقدامات تروریستی صحرای سینا علیه ارتش مصر را محکوم کرد.

به گزارش پایگاه خبری حق، اخوان‌المسلمین در بیانیه‌ای اعلام کرد: آن‌چه که در سینا از قتل و آتش افکنی و کشتار و خون‌ریزی اتفاق افتاد، اخوان‌المسلمین را نگران کرد که آخرین ان روز گذشته اتفاق افتاد و دهها تن از سربازان ارتش و فرزندان ملت، کشته شدند.

در ادامه این بیانیه آمده است: آن‌چه که در سینای عزیز بر سر هم وطنانمان اتفاق افتاده و موجب قتل دهها تن شده و خانه‌ها را ویران ساخته است بدون شک عقوبت دارد و ریختن خون مصری‌ها حرام است.

اخوان‌المسلمین در انتها تأکید کرده است: برای حل این وضع، چاره‌ای نیست جز اینکه ارتش به مکان و جایگاه اصلی خود بازگردد و ارزش و حقوق اهالی سینا را به آن‌ها بازگرداند و تمامی مجرمین را مجازات و‌ آن‌ها را قصاص کند.

در حملات مرگبار تروریستی در شمال استان سیناء در شمال مصر، که روز پنجشنبه علیه ارتش مصر انجام شد، دست‌کم 45 نفر کشته شدند.

گروهک تروریستی انصار بیت‌المقدس که نام خود را به ولایت سینا تغییر داده و خود را به بیعت گروه تکفیری داعش درآورده، مسئولیت این حادثه را بر عهده گرفته است
انتهای پیام/
 
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار