امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۹:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14336
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۱
تعداد بازدید: 74
مهدی فروزش امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان شکستگی را از مهم‌ترین دلایل تلفات تصادفات رانندگی در سطح استان زنجان دانست و اظهار کرد: از آغاز ...

مهدی فروزش امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان شکستگی را از مهم‌ترین دلایل تلفات تصادفات رانندگی در سطح استان زنجان دانست و اظهار کرد: از آغاز سال جاری تاکنون 22 نفر بر اثر شکستگی اعضای بدن جان خود را در تصادفات رانندگی از دست داده‌اند.

وی ضربه به سر و خونریزی را از دیگر دلایل تلفات حوادث رانندگی طی سال جاری عنوان کرد و افزود: دلیل فوت 16 نفر از کشته شدگان تصادفات رانندگی در استان زنجان ضربه سر و دو نفر هم خونریزی گزارش شده است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان زنجان اضافه کرد: زنجان دارای بیشترین تلفات رانندگی در بین شهرستان‌های استان بوده و از مجموع 43 کشته تلفات رانندگی 29 نفر در سطح شهرستان زنجان جان خود را از دست داده‌اند.

وی شهرستان‌های ابهر، خدابنده، خرم‌دره و طارم را با هشت، سه، دو و یک نفر به ترتیب در رده‌های بعدی پس از زنجان به لحاظ تعداد کشته‌ها در تلفات رانندگی عنوان کرد.

فروزش با بیان اینکه خودرو‌های سواری بیشترین نقش را در تلفات رانندگی استان زنجان داشته‌اند، اضافه کرد: از مجموع 43 کشته حوادث رانندگی 24 نفر در تصادفات خودروهای سواری جان خود را از دست داده‌اند.

وی موتورسیکلت را بعد از خودروی سواری دومین وسیله نقلیه در تصادفات مرگبار استان زنجان معرفی کرد و ادامه داد: این وسیله عامل 10 مورد از مرگ‌های تصادفات رانندگی بوده است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان زنجان گفت: چهار نفر از کشته شدگان تصادفات رانندگی استان از آغاز سال جاری عابران پیاده بوده‌اند.
انتهای پیام/73004/ز30
برچسب ها:
آخرین اخبار