امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۸:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143370
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 143
محسن پرویز سخنگوی انجمن قلم در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; پیرامون جلسات انجمن اظهار داشت: در جلسه ...

محسن پرویز سخنگوی انجمن قلم در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; پیرامون جلسات انجمن اظهار داشت: در جلسه گذشته گزارش پیشرفت کمیته‌ها در هیات مدیره مطرح شد، خصوصا کمیته بین‌الملل و تلاش‌هایی که در این حوزه صورت گرفته است.

به گفه وی، در ادامه برنامه‌های نقد و بررسی کتاب‌های درسی _ متون ادبی _ برنامه‌ریزی صورت گرفت، تا باقیمانده متاب‌ها نیز بررسی شوند.

پرویز ابراز داشت: در این راستا سازمان تالیف کتب درسی آموزش و پرورش همکاری داشته و نقدها در حضور کارشناسان این دفتر صورت می‌گیرد.

سخنگوی انجمن قلم با ابراز امیدواری از اینکه این بررسی‌ها مثبت باشد و پیرامون جایزه قلم زرین هم گفت: داوران بخش‌های مختلف این جایزه مشخص شده‌اند، اما طبق روال همیشگی، ما اسامی آنها را پس از اختتامیه و اعلام نتایج منتشر خواهیم کرد تا به نوعی تحت تاثیر کاندیدها نباشند و آزادانه داوری را انجام دهند.

وی با بیان اینکه جشنواره قلم زرین در این دوره بخش ویژه کودک و نوجوان دارد و شعر و داستان حوزه کودک و نوجوان را هم بررسی می‌کند، بیان کرد: برای نخستین بار این شرایط فراهم شده تا آثار حوزه کودک و نوجوان هم بررسی شوند، امیدواریم تحلیل شرایط شعر و داستان هر دو حوزه کودک و نوجوان و بزرگسال که بعد از جایزه قلم زرین صورت خواهد گرفت به بهبود شرایط کمک کند.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها