امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۳:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14338
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۱
تعداد بازدید: 154
فرحناز رافع در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس در مورد جزئیات ایجاد خانه‌های داوطلب تخصصی خاطرنشان کرد: برای بهبود سیستم ارائه خدمات داوطلبی ...

فرحناز رافع در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس در مورد جزئیات ایجاد خانه‌های داوطلب تخصصی خاطرنشان کرد: برای بهبود سیستم ارائه خدمات داوطلبی در سراسر کشور و ارتقای سطح خدمات، خانه‌های داوطلب تخصصی با توجه به اولویت‌های مد نظر جمعیت هلال‌احمر از ابتدای امسال راه‌اندازی شد.

وی با اشاره به تخصص‌های مدنظر خانه‌های داوطلب تخصصی گفت: فراخور کشش و فرهنگ هر استان خانه‌های داوطلب تخصصی پزشکان، اصناف، بازاریان، هنرمندان، ورزشکاران، خبرنگاران، فرهنگیان و وکلا در قالب 254 خانه داوطلب تخصصی راه‌اندازی شده است.

به گفته رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر، پیش از این 4 هزار خانه داوطلب عمومی در سراسر کشور فعال بود که با این کار بازدهی داوطلبان افزایش خواهد داشت.

برگزاری مانور تخصصی برای خانه‌های داوطلب، برنامه دیگری است که رافع به آن اشاره کرد و گفت: هنگام بروز حوادث و سوانح غیرمترقبه می‌توان بنا به هر موقعیت از ظرفیت خانه‌های داوطلب پزشکان و سایر تخصص‌ها بهره‌برد.

به گزارش فارس، هم اکنون 700 هزار نفر داوطلب جمعیت هلال‌احمر هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها