امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۳:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143389
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمود پوروهاب درباره این مجموعه 10جلدی گفت: ده داستان این مجموعه برگرفته از شخصیت‌های معصومین علیهم

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمود پوروهاب درباره این مجموعه 10جلدی گفت: ده داستان این مجموعه برگرفته از شخصیت‌های معصومین علیهم السلام است که داستان‌ها برای بچه‌ها جنبه اخلاقی و آموزشی دارد.

وی ادامه داد: داستان‌ها برای گروه سنی ب و ج است که بچه‌های مقطع ابتدایی می‌توانند از این کتاب بهره ببرند.

پوروهاب‌همچنین افزود: این داستان‌ها به مصداق ترویج سبک زندگی اسلامی است، زیرا محوریت‌ داستان‌ها برگرفته از سیره معصومین علیهم‌السلام است که تمامی داستان‌ها مُلهم از منابع مهم و معتبر هستند،همچنین منابع برای اطلاع خوانندگان در انتهای هر داستان ‌گنجانده شده است.

این داستان‌نویس حوزه کودک و نوجوان درباره نگارش داستان‌ها اظهار داشت: برای نگارش داستان‌ها با حفظ پایبندی به وقایع تاریخی سعی داشته‌ام فضاسازی‌ها مختلف را در داستان‌ها داشته باشم، همچنین تلاش‌کردم داستان‌ها از صمیمیت خاصی برای بچه‌ها همراه باشد.

پوروهاب همچنین درباره آسیب‌هایی که متوجه داستان‌نویسی مذهبی است، خاطرنشان کرد: مهم‌ترین معضل در داستان‌نویسی مذهبی بیشتر از جانب نویسندگان این حوزه است که برخی از آنها برای نگارش این شیوه داستانی اهتمامی برای پژوهش و تحقیق از خود نشان نمی‌دهند. همچنین عدم آموزش داستان‌نویسی مذهبی نیز مشهود است، این شیوه داستان‌نویسی احتیاج به آموزش در بین جوانان دارد.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها