امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 26
۰۵:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14340
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۳۱
تعداد بازدید: 131
حمید قبادی در گفت و گو با خبرنگار  جامعه فارس گفت: یکی از اهداف مهم در حوزه مد و لباس معرفی آثار برتر در کشور است آثاری که منطبق با الگوهای اسلامی و ...

حمید قبادی در گفت و گو با خبرنگار  جامعه فارس گفت: یکی از اهداف مهم در حوزه مد و لباس معرفی آثار برتر در کشور است آثاری که منطبق با الگوهای اسلامی و ایرانی در بخش مسابقه و فروش تولید شده‌اند هم اکنون در این ژورنال منتشر می‌شوند.

وی ادامه داد: جشنواره فجر گذشته ویژگی‌های متعددی داشت در حوزه فروش آثاری عرضه شد که می‌توانند مورد استفاده مصرف کنندگان قرار گیرند و با انتشار ژورنال و کتاب معرفی آثار، این اثرها می‌تواند مورد استفاده تولیدکنندگان قرار گیرد.

عضو هیأت مدیره بنیاد ملی مد و لباس خاطرنشان کرد: تمام اقدامات برای چاپ و انتشار این ژورنال انجام شده است و لباس‌هایی که بعد از داوری در دو قالب لباس اجتماع و لباس مجلسی آثار منتخب معرفی شده‌اند در این ژورنال منتشر می‌شوند.

قبادی تصریح کرد: مراحل نهایی آماده چاپ است و به زودی این مجموعه ارزشمند و فاخر منتشر می‌شود و ویژگی که در این آثار به چشم می‌خورد این است که صاحبان اثر به طور مشخص معرفی می‌شوند.

وی ادامه داد: حداقل هر ژورنال 300 صفحه خواهد بود و حداقل 600اثر در آن معرفی می‌شود.

عضو هیأت مدیره بنیاد ملی مد و لباس افزود: این ژورنال‌ها در تیراژ بالا و در حدود 10 هزار جلد منتشر می‌شود و نکته حائز اهمیت این است که در کیوسک‌های روزنامه فروشی نیز عرضه می‌شود.

قبادی تصریح کرد: ژورنال الکترونیکی آن هم بعد از این مرحله منتشر می‌شود.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها