امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۵:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143404
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
عزت الله علیزاده مدیر پشتیبانی فنی و آماده سازی سی و سومین جشنواره فیلم فجردر گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره فیلم‌های جشنواره در بخش ...

عزت الله علیزاده مدیر پشتیبانی فنی و آماده سازی سی و سومین جشنواره فیلم فجردر گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره فیلم‌های جشنواره در بخش های مختلف گفت: تا کنون 97 درصد فیلم‌ها به صورت  DCP  برای نمایش در سالن‌های سینما و داوران آماده شده است.

وی درباره فیلم‌های نرسیده به دفتر پشتیبانی و آماده سازی گفت: از بخش مسابقه تنها فیلم «روباه» ساخته بهروز افخمی هنوز به دفتر نرسیده است که آن هم به دلیل فیلمبرداری آن بود که تا فردا به دفتر خواهد رسید.همچنین فیلم‌های «پدر آن دیگری» ساخته یدالله صمدی است که به دلیل اعلام دیر هنگام کارهای آن کمی طولانی شد که  این فیلم هم فردا خواهد رسید. فیلم سینمایی «مبارک» رئال انیمیشن ساخته نجفی امامی است که به دلیل تلفیق رئال و انیمیشن سختی های خود را دارد و این فیلم هم ظرف فردا به دفتر خواهد رسید.

وی در خاتمه تاکید کرد: سه فیلم باقی مانده تا فردا به دفتر پشتیبانی خواهند رسید تا  DCP آن آماده شود و فیلم ها بدون هیچ مشکلی در جشنواره به نمایش درآید.

بنابراین گزارش، «روباه» در 21 بهمن ماه ساعت 10 برای اهالی رسانه به نمایش درخواهد آمد این در شرایطی است که در سینماهای مردمی این فیلم اولین نمایش خود را در 17 بهمن تجربه می‌کند. 

انتهای پیام/ 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار