امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۶:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143410
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۵۳
تعداد بازدید: 171
به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علیرضا بیکدلی سفیر کشورمان در آنکارا از سفر وزرای اقتصاد و گمرک و تجارت ترکیه ...

به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علیرضا بیکدلی سفیر کشورمان در آنکارا از سفر وزرای اقتصاد و گمرک و تجارت ترکیه در رأس هیأت اقتصادی ۶۰ نفره در روز سه شنبه 14 بهمن ماه خبر داد و گفت: نیهات زیبکچی وزیر اقتصاد و نورالدین جانیکلی وزیر گمرک و تجارت ترکیه در راس یک هیأت اقتصادی 60 نفره سه‌شنبه ۱۴ بهمن ماه از استانبول و آنکارا عازم تهران می‌شوند.

وی افزود: این هیأت علاوه بر بازدید از نمایشگاه تجاری ترکیه در تهران، در همایش فعالان اقتصادی دو کشور که در اتاق بازرگانی ایران برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند و انتظار می‌رود دیدارهای کاری بین مقامات دو کشور و بازرگانان ایران و ترکیه برگزار شود.

سفیر کشورمان با بیان اینکه دو طرف تلاش می‌کنند علاقه رو به رشد کنونی که بعد از اجرای توافقنامه تجارت ترجیحی و بهبود وضعیت حمل و نقل جاده‌ای تقویت شده را به دستاوردهای ملموس اقتصادی تبدیل کنند، خاطرنشان کرد: وزیر اقتصاد ترکیه مسئول تجارت خارجی در دولت این کشور و وزیر گمرک و تجارت متولی امور گمرک و پایانه‌های مرزی و تجارت داخلی هستند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها