امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۳:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143414
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۵۳
تعداد بازدید: 201
سرهنگ نادر رحمانی سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد آخرین ...

سرهنگ نادر رحمانی سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور، اظهار داشت: هم اکنون در محورهای گلستان، توسکستان- شاهرود و آزادشهر بارش برف جریان دارد.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: در اکثر محورهای استان مازندران بارش باران جریان دارد؛ همچنین در محورهای مواصلاتی استان‌های خراسان شمالی، گلستان و محورهای چناران- مشهد، درگز- مشهد و نیشابور- مشهد در استان خراسان رضوی نیز بارش باران اعلام شده است.

این مقام ارشد راهنمایی و رانندگی ادامه داد: استان اردبیل و محورهای اسالم به خلخال و سراب به تبریز دارای کولاک است؛ بنابراین به رانندگان توصیه می‌شود که با احتیاط کامل و همراه داشتن تجهیزات زمستانی از جمله زنجیر چرخ در این محورها تردد کنند.

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا افزود: محورهای قم به گرمسار، شمشک به دیزین و پونل به خلخال نیز تا اطلاع ثانوی مسدود است؛ همچنین محور اردبیل- سرچم در استان اردبیل نیز به مدت 40 نیز مسدود شده است.

وی علت انسداد این محور را 4 خطه کردن این مسیر عنوان کرد و خاطرنشان کرد:‌ این محور از امروز تا روز پنجشنبه 21 اسفند ماه به مدت 40 روز مسدود می‌شود و تردد از مسیرهای جایگزین همچون محور اردبیل- آستارا، اردبیل- سراب و بستان‌آباد- زنجان امکان‌پذیر خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها