امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۹:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143415
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۵۳
تعداد بازدید: 145
میرهادی قره‌سید رومیانی، سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ...

میرهادی قره‌سید رومیانی، سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از آخرین وضعیت لوایح در دست بررسی این کمیسیون خبر داد و گفت: در حال حاضر لایحه شورای حل اختلاف، طرح دائمی شدن ثبت‌ اختراعات، طرح‌های صنعتی و علائم تجاری و لایحه قضازدایی و حذف برخی عناوین مجرمانه روی میز کمیسیون قضایی در حال بررسی است.

وی افزود: لایحه شورای حل اختلاف که لایحه‌ای بسیار مفصل است احتمالا تا آخر سال به صحن علنی مجلس می‌رود. همچنین بودجه امسال را رسیدیم و به کمیسیون تلفیق دادیم.

نماینده آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی درباره طرح‌ها و لوایحی که در نوبت رسیدگی است، اظهار داشت: لوایح حمایت از کودکان و نوجوانان، آیین دادرسی تجاری، طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز برای اصلاح قانون قاچاق کالا و ارز، حمایت از مالکیت صنعتی که تا خرداد ماه سال آینده باید به صحن برود، اصلاح روابط موجر و مستأجر مصوب سال 56، اصلاح ماده 27 قانون تخلفات رانندگی، نحوه برخورد با استفاده‌کنندگان غیرمجاز از آب و برق و تلفن و فاضلاب و گاز و طرح اصلاح قانون دفاتر اسناد رسمی در نوبت رسیدگی است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها