امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۶:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143449
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۱۹
تعداد بازدید: 137
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی شجاعی صائین از مدیریت اداره کل امور کتاب برکنار شد. بر اساس این گزارش ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی شجاعی صائین از مدیریت اداره کل امور کتاب برکنار شد.

بر اساس این گزارش علی شجاعی صائین از مدیریت اداره کل امور کتاب وزارت ارشاد برکنار و همایون امیرزاده سرپرست موقت شد. «در اینباره بیشتر بخوانید»

به گزارش فارس، روابط عمومی معاونت فرهنگی ضمن ارسال حکم سرپرستی همایون امیرزاده در اداره کل کتاب آورده است: نظر به سوابق فرهنگی و تجارب ارزشمند اجرایی، به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان سرپرست دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی منصوب می‌شوید. امید می‌رود با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در انجام وظیفه محوله موفق و موید باشید.

بنابراین گزارش، پیش از این علی شجاعی صائین به مدت یکسال و 10 روز در دفتر توسعه به عنوان مدیرکل توسعه کتاب و کتابخوانی فعالیت داشته است.

این گزارش می‌افزاید، از سوابق فرهنگی همایون امیرزاده نیز می‌توان به مشاور علمی، فرهنگی و مدیریتی معاونت امور فرهنگی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان هرمزگان، معاون اداره کل استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس هیات صدور پروانه نشر کشور، رئیس هیات تجدید نظر تخلفات ناشران، نایب رئیس شورای تعاملات استانی معاونت امور فرهنگی اشاره کرد.

هنوز وزارت ارشاد درباره دلایل برکناری شجاعی صائین از این سمت توضیحی نداده است.

نکته قابل تامل اینکه حکم مدیرکل امور کتاب وزارت ارشاد از سوی وزیر ارشاد ابلاغ می‌شود و حکم شجاعی صائین برای اداره کل کتاب نیز توسط علی جنتی صادر شده بود، اما این بار با حکم معاون وزیر ارشاد یعنی شخص سید عباس صالحی «همایون امیرزاده» به عنوان سرپرست معرفی شده تا بزودی شخصی برای مدیرکلی دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی معرفی شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها