امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۵:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143462
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۱۹
تعداد بازدید: 16
محمدرضا فرجی مدیر امور سینماهای جشنواره فیلم فجر در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره اختصاص یافتن بلیت پردیس‌های سینمایی به مردم  و ...

محمدرضا فرجی مدیر امور سینماهای جشنواره فیلم فجر در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره اختصاص یافتن بلیت پردیس‌های سینمایی به مردم  و قیمت شناور بلیت‌ها گفت: امسال پردیس های چند سالنه را برای رفاه حال علاقمندان به فیلم های جشنواره صرفا در اختیار مردم قرار دادیم و برای دستیابی هرچه بهترمردم به سالن های سینما از سینماهای ممتاز و مدرن هم بهره بردیم.

وی درباره قیمت شناور بلیت ها گفت:  امسال برای رفاه حال مخاطبان قیمت بلیت‌ها راشناور در نظر گرفتیم همچنین از تمیهداتی که امسال در نظر گرفتیم بلیت های رایگان سازمان و نهادها را حذف کردیم و درصد قابل توجهی به بلیت‌های  گیشه اضافه شد و در این دوره از جشنواره نزدیک به 8 هزار صندلی در اختیار مردم قرار می گیرد.  همین جا باید بگویم که مردم نگران نباشند و برای تهیه بلیت روزانه به سینماهای مردمی مراجعه کنند.

فرجی درباره آماده سازی سالن ها برای میزبانی فیلم های جشنواره گفت: با توجه به هماهنگی به عمل آمده با دفتر مدیریت پشتیبانی جشنواره از 12 امشب کلیه سردردهای جشنواره فیلم فجردر سینماها نصب می شود و  فیلم های اکران روز اول آماده شده و تحویل سالن های سینما خواهد شد. تبلیغات محیطی سینماها تحویل داده شده و قبل از ورود علاقمندان سینماها آماده پذیرایی میهمان جشنواره هستند.

مدیر امور سینماهای جشنواره فیلم فجر خاطرنشان کرد:امسال تلاش کردیم ظرفیت بیشتری را در اختیار مخاطبان قرار دهیم و  بلیت‌های رایگان سازمان و نهادها را حذف کردیم و  درصد قابل توجهی به گیشه اضافه شده که مردم نگران نباشند و بلیت ها را از گیشه بگیرند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا امسال هم بهترین سینما و مدیر سینما انتخاب خواهد شد گفت: با توجه به نشستی که دبیر جشنواره با مدیران سالن ها داشتند بر این موضوع تاکید کردند و امسال هم مثل سال‌های قبل بهترین مدیر و بهترین سالن را معرفی خواهیم کرد.

بنابراین گزارش، قیمت بلیت پردیس آزادی،فرهنگ، ملت، کوروش  و ماندانا 9000 تومان/ سینما استقلال، فلسطین، چهار سو و سروش 7000 تومان/ سینما  تماشا ،راگا ، کیان و خانه هنرمندان 5000 تومان می باشد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها