امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۴:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143479
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 63
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جبهه پیروان خط امام و رهبری به مناسبت ایام دهه مبارک فجر بیانیه‌ای صادر کرد. در این

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جبهه پیروان خط امام و رهبری به مناسبت ایام دهه مبارک فجر بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: پیروزی انقلاب اسلامی مرهون 4 رکن اسلام، رهبری، مردم و اتحاد بود انقلابی که به تعبیر مستکبرین و دشمنان قسم خورده مردم در پایان قرن بیستم چنان زلزله ای را ایجاد نمود که تار و پود نظام سلطه از نوع غربی و شرقی آنرا از هم گسست و از نظام نوپای سه دهه قبل، امروز درخت تنومندی بپا شد که حق جویان عالم را پناه، مستکبرین را شگفت زده و دین ستیزان را به خشم آورده است. قلیل ساده لوحان که از صف مبارزه مردم در دوران ستم شاهی بازماندند و مثال مشت و درفش آنها برای عدم همراهی مردم در مبارزه هنوز در خاطره ها مانده کجا هستند که ببینند از اتحاد مشت های دیروز ملت، امروز مشت و درفش در اختیار آنهاست و امنیت این سرزمین در منطقه حساس و استثنایی خاورمیانه به پشتوانه اعتقادات این مردم و قدرت انکارناپذیر آنها تامین و بلکه پیش قراول تحقق این حق ابتدایی برای ملت های منطقه در مقابل رژیم تروریستی صهیونیزمی و عوامل تکفیری آنهاست، خدایا این نعمت بزرگ را شکر گزاریم و سر بر آستان لایتناهی تو فرود می‌آوریم که هر چه داریم لطف و عنایت تو بوده است.

این بیانیه می‌افزاید: جا دارد همچنان زنده، پویا و بصیر از حاصل خون هزاران شهید و جانباز که نام ناموس الهی را برای آن انتخاب کردیم یعنی نظام جمهوری اسلامی حراست نمائیم و برای تمام دشمنان همچون گذشته خوابهای آشفته آنها را بی تعبیر بگذاریم، اقتضاء بصیرت ما شناخت و ارایه تحلیل صحیح از زمان می باشد، آیا دشمن در طول این سی و پنج سال کاری علیه ما وجود داشته که از انجام آن دریغ کرده باشد؟ ایجاد ناامنی های داخلی، ترور و تخریب، ایجاد اختلاف بین اقوام و مذاهب، تحریم اقتصادی، تلاش برای به انزوای سیاسی کشاندن، 8 سال جنگ تحمیلی، ترور دانشمندان و دهها توطئه دیگر. اگر خداوند این ملت بزرگ فداکار را یارومددکار نبود هر یک از این توطئه ها می توانست نظامی را با بحران و سقوط روبرو کند. امروز دشمنان  ما چه می کنند و چه اهدافی را دنبال  می کنند؟

«دشمنی که یک روز سعی بر آن داشت از تمام ظرفیت های رژیم های غیر مردمی منطقه و مردم آنها علیه این نظام نوپا استفاده کند امروز اقرار می نماید امپراتوری ایران در منطقه شکل گرفته و نویسندگان آزاداندیش این کشورها حکام منطقه را به واقعیت انکارناپذیر قدرت ایران اسلامی گوشزد و از آنها می خواهند دست از لجاجت برداشته و در منطقه با سیاست های جمهوری اسلامی ایران کنار بیایند و ادله روشن آنها واقعیت های موجود در لبنان، سوریه، عراق، افغانستان، بحرین، یمن می باشد، حال که حتی بی طرفان آزاداندیش سعی می کنند برای حکام منطقه پرده از این واقعیت ها بردارند بر مسئولین کشور فرض است که راه حل همه مشکلات کشور را با ظرفیت بالای قانون اساسی و توانمندی های داخلی فقط و فقط در حفظ انسجام و اتکای به قدرت داخلی بدانند و با توجه به سیاست های چماق و هویج غربی ها بخصوص آمریکایی ها به لبخند آنها وقدم زدن با آنها دلخوش نباشند.»

در این بیانیه آمده است: بر دولت محترم فرض است از هرگونه سخن و موضعی که دشمن را به ادامه راه ضد مردمی اش امیدوارتر می کند پرهیز نمایند، قدرت بازدارندگی ایران اسلامی در منطقه به حدی است که نسیمی از آن در دو نوبت در جنگ های غزه و لبنان کمر مجهزترین ارتش منطقه یعنی رژیم صهیونیزمی را شکست و همین قدرت دشمن متکبر، بداخلاق و بد سابقه را سر میز مذاکره نشاند؟ بنابراین  بپذیریم که  این توان و امکانات مردم است که دشمن را به میز مذاکره کشانده است نه چیز دیگری.

جبهه پیروان در این بیانیه تصریح می‌کند: ملت ما در جشن ورود به سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب باید بداند در قبل از انقلاب که بود و چه داشت؟ و امروز چه دارد، اگر چه مشکلات و گرفتاری ها که ریشه های مختلف دارد انکار ناپذیر است ولی آیا برای حل همین مشکلات راهی غیر از حفظ انسجام، ایستادگی و باور این حقیقت که می توانیم به اتکاء توانمندیهای خود این راه پر فراز و نشیب را طی کنیم وجود دارد؟

این بیانیه می‌افزاید: آیا وقتی دشمن آخرین حربه های خود را با به تاراج دادن منابع زیرزمینی مسلمانان یعنی نفت بدست حکام دست نشانده خود تجربه می کند و همزمان اوج کینه و دشمنی را با توهین به شخصیت اول جهان خلقت یعنی رسول گرامی اسلام نشان می دهد عکس العمل چیست؟ عکس العمل مردم ما چه باید باشد؟ آیا چیزی غیر از آنکه باید ایستاد، مقاومت کرد و از همه ظرفیت داخلی و توان مردم این سرزمین کهن استفاده کرد و همچون گذشته خاک یأس بر چهره دشمن پاشید؟ اگر چنین است از زدن هر حرف و جمله ای که مسائل اصلی مردم انقلاب اسلامی را به کنار و حاشیه های کم ارزش و بی ارزش را به متن می کشد خودداری کنیم و این اعم است از نطقی در مجلس شورای اسلامی و یا افاضه ای از رئیس جمهور محترم.

«امروز باید به جایگاه علمی کشورمان در جهان و ارتقاء در زمینه هایی که جزء ده کشور اول دنیا شده ایم ببالیم و  به خیل ارزشمند متخصصین و پژوهشگران و نخبگان جهادگر افتخار کنیم و خدا را شاکر باشیم و از ذات حق استمداد طلبیم که بیش از پیش تدبیر و توان برای حل مشکلات مردم به مسئولان اجرایی، تقننی و قضائی عطا فرماید.»انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها