امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۳:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143483
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 70
مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به ...

مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به بررسی پرونده شکایت تعدادی از زمین‌داران و کشاورزان منطقه فرحزاد از شهرداری تهران گفت: دو طرف (شهرداری و صاحب زمین‌های منطقه فرحزاد) توضیحات و مستندات خود را به کمیسیون اصل نود ارائه کرده‌اند و چنانچه مستندات شاکیان مورد تایید قرار گیرد موضوع نیازمند حکم قضایی است.

وی افزود: البته شاکیان پیش از این حکم قضایی در این رابطه داشته‌اند اما این حکم قضایی از دادگاه ویژه روحانیت صادر شده و این در حالی است که حکم باید توسط دادگاه عمومی صادر شود.

دبیر کمیسیون اصل نود مجلس اظهار داشت: طبق برنامه بنا بر این شد تا با کمک شهرداری دادخواستی تنظیم و به دادگاه صالحه ارجاع شود و پس از صدور حکم شهرداری ملزم به پرداخت ما به ازای مبلغ زمین و یا در اختیار قرار دادن زمین ماعوض به شاکیان خواهد شد تا کشاورزان و صاحبان این زمین‌ها از حق زارعانه خود برخوردار شوند. 

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، طبق اعلام عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نود پیش از این شکایتی از ساکنان بخشی از زمین‌های منطقه فرحزاد از شهرداری تهران به دلیل تصرف این زمین‌ها و نادیده گرفتن حق زارعانه آنها واصل شده بود که این پرونده در کمیسیون اصل نود همچنان در حال بررسی است. 

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار