امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۲:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143485
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، هفته نامه پنجره در تازه ترین شماره خود در پرونده ای ویژه به بررسی یکی از مهم ترین اتفاقات ...

به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، هفته نامه پنجره در تازه ترین شماره خود در پرونده ای ویژه به بررسی یکی از مهم ترین اتفاقات هفته ی اخیر یعنی اعلام حکم یکی از مسئولان دولت سابق پرداخته است .تصویر جلد شماره 227 این نشریه مرتبط با همین موضوع است و با عنوان عدالت در مسیر تحول بر روی دکه های روزنامه فروشی آمده است.سرویس سیاسی پنجره این موضوع را زیر ذره بین برده است ابتدا به سابقه برخورد با مفسدین اقتصادی و افشاگری در مقابل آنان از سوی نشریه پنجره اشاره کرده است.

در ادامه مروری کوتاه بر فعالیت‎‎های توکلی، نادران و زاکانی حول این موضوع و نیز نگاهی به پرونده بزرگ‎ترین اختلاس بیمه‎ای کشور داشته است.مصاحبه با الیاس نادران بخش پایانی سرویس سیاسی این شماره پنجره را تشکیل می دهد.

نادران در این مصاحبه به سیر برخورد با معاون دولت سابق و چرایی انتخاب وی به عنوان رئیس دیوان محاسبات در مجلس هفتم پرداخته است.اما مهم ترین موضوع مورد بررسی سرویس بین الملل پنجره مرگ ملک عبدالله و تغییر تحولات پیش آمده ناشی از این اتفاقات است.

میراث مرگ پادشاه سعودی عنوان یادداشتی است که تحولات زمان عبدالله و میراث آن برای پادشاه جدید را بررسی می کند. چشم انداز عربستان پس از مرگ ملک عبدالله  نیز عنوان گفت و گوی پنجره با محمد کوثری نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی است.هم چنین علیرضا کوهکن در مصاحبه ای در همین زمینه تبعات انتقال قدرت در عربستان را مورد بررسی قرار داده است.

نگاهی بر آخرین تحولات یمن در گفت‎وگو با حسن رویوران، پیامد‎های پیروزی چپ گرایان یونان بر اتحادیه اروپا و همچنان استراتژی جهزوا ملاجئکم... از دیگر مطالب سرویس بین الملل این شماره پنجره است.سرویس هنر این هفته به بررسی مهم ترین رویداد هنری بهمن ماه یعنی جشنواره فجر پرداخته است.

عناوین فیلم‌های مختلف جشنواره، روایت عضو هیئت انتخاب از متن و حاشیه بررسی فیلم‎‎های جشنواره سی ‎و سوم و بررسی ویژه فیلم محمد(ص) اثر مجید مجیدی از موضوعات مورد بررسی این سرویس است.هم چنین سیدسعید هاشم‎زاده در مطلبی تلاش کرده است تا پاسخ دهد که آیا جشنواره فجر را می توان آینه تمام‎نمای سینمای ایران دانست یا خیر؟

بخش ویژه این شماره پنجره اما بیست و یکمین کتاب ضمیمه آن است که توسط حجت الاسلام سوزنچی نگاشته شده و در آن تلاش شده است که به شبهات اخیر پیرامون حجاب در عصر پیامبر پاسخ دهد.هم چنین پنجره پلاس ضمیمه رایگان و هفتگی پنجره نیز این هفته گفت و گوی ویژه خود را به سید علی شجاعی فرزند نویسنده شهیر، سید مهدی شجاعی اختصاص داده است.

غزل ناتمام سیا برای ایران، جهانی شدن اسلام هراسی،  من سیا هستم، لیبی را فراموش نکنیم! و برنامه روسها برای تسلط بر قطب شمال عناوین باشگاه ترجمه و حاشیه ای بر نامه رهبری به جوانان غربی(دکتر محمد فنایی اشکوری)، روش‎شناسی علوم اجتماعی و مسئله فرد و جامعه(عبدالحسین خسروپناه) و مرجع حل اختلاف ‎نظر‎های سیاسی و اجتماعی کیست؟( سیدمحمد روحانی) نیز عناوین باشگاه اهل قلم پنجره را تشکیل می دهند.

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها