امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۵:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143490
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی،محمد ودود حیدری رئیس سازمان بسیج ...

به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج دانشجویی،محمد ودود حیدری رئیس سازمان بسیج دانشجویی صبح امروز در جمع دانشجویان بسیجی شرکت کننده در دوره خط امام ویژه دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های استان سیستان و بلوچستان با اشاره به آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: حقیقت انقلاب اسلامی ایران مبارزه با استبداد و استکبار بود و این مساله با گذشت سال‌ها از پیروزی انقلاب هر روز نمود بیشتری پیدا می‌کند.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی گفت: بهره مندی از رویکرد ارزشی و هدف گیری اصلاح مفاسد جهانی و بشری از جمله خصوصیات منحصر به فردی است که انقلاب اسلامی ایران را از دیگر انقلاب‌های جهان متمایز می‌سازد، لذا انقلاب اسلامی ما محدود به مرزهای جغرافیایی نیست و هدف متعالی اصلاح فساد در جهان را بعنوان مسیر روبه جلوی خود انتخاب کرده است.

حیدری با اشاره به انتقاد ناپذیری دولتمردان در برابر انتقادات دلسوزان انقلاب به برخی عملکردهای ناصواب عنوان داشت: برخی دولتمردان در ظاهر شعار تدبیر را سر می‌دهند اما عملاً این شعار را توهین و تحقیر و تهدید منتقدان ترجمه می‌کنند.

وی در پایان گفت: بسیج دانشجویی اجازه نخواهد داد در دوره‌ای که انقلاب اسلامی دست برتر را در منطقه داراست،با برخی اعمال ناصحیح غیر دیپلماتیک،نوای ذلت از سیاست خارجی شنیده شود و فریاد اعتراض دلسوزانه خود به اینگونه رفتارهای مخالف ماهیت انقلاب اسلامی را بدون توجه به تهدیدات و توهین‌های متعدد برخی عناصر ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها