امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۷:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143496
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جمعیت جوانان انقلاب اسلامی به مناسبت ایام دهه مبارک فجر بیانیه‌ای صادر کرد. در این

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جمعیت جوانان انقلاب اسلامی به مناسبت ایام دهه مبارک فجر بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: 36 سال پیش در چنین ایامی غیرت و شجاعت مردان و زنان ایران اسلامی باعث گردید مجسمه استکبار و بی‌عدالتی به زمین انداخته شود و روح تازه‌ای به کالبد جامعه‌ای که خواهان آزادی، استقلال، کرامت انسانی، رفاه و آرامش و برخوردار از اراده ملی بوده‌اند دمیده شود. از آن زمان به بعد جمهوری اسلامی در فراز و نشیب‌های خاصی چون جنگ هشت ساله، تحریم‌های بین المللی و مقاومت در برابر بدست آوردن انرژی هسته‌ای شدیم. البته قبول و پذیرش اشتباه نیز در این چندسال اخیر بخشی از واقعیات تلخ نظام اسلامی در حوزه‌های اقتصادی اجتماعی و سیاسی بوده که انتظار می‌رفت خرد جمعی و رفتار حکیمانه و تصمیمات مدبرانه ثبات لازم را بوجود می‌آورد. به هر سو تشکیل انقلاب اسلامی برخواسته از اراده میلیون‌ها انسان آزادی طلب به رهبری امام امت بود. تشکل اولیه هر انقلاب طبعاً بوی سیاسی می‌داد اما رفته رفته این جمهوری اسلامی بود که از منظر فرهنگی به صدور پیام انقلاب دینی، کفر ستیزی، مقابله با خشونت، حفظ ارزش‌ها و اندیشه‌ها، ایستادگی در برابر زورگویی و صلح و دوستی میان ملت‌ها و دولت‌ها اقدام نمود. امروز بخشی از جامعه جهانی دستخوش تغییرات سیاسی و حکومتی قرار گرفته‌اند و این خود زنگ خطری بود که امام راحل سه دهه پیش آن را به جهانیان گوش زد کرد.

در کنار همه این اتفاقات آرزو می‌کنیم وحدت مسلمانان بیش از گذشته نمایان گردد تا هیچ دولت مستکبری نتواند این جامعه بزرگ الهی و آرمانی را تهدید کند. لذا با تبریک فرا رسیدن ایام دهه مبارک فجر به محضر ولی فقیه زمان حضرت آیت ا... خامنه‌ای و همه امت اسلامی و جوانان هوشمند و آگاه و دلیرمان امیدواریم کام همه عدالتخواهان و آزادیخواهان جهان نیز شیرین گردد.

مرکز روابط عمومی و تبلیغات جمعیت جوانان انقلاب اسلامی

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها