امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۵:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143524
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
زهرا عباسی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: همزمان با ایام دهه فجر از پورتال «مهرانه» رونمایی ...

زهرا عباسی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: همزمان با ایام دهه فجر از پورتال «مهرانه» رونمایی می‌ شود که این پورتال سه پیوند جداگانه تحت عناوین انجمن همبستگی دختران جوان، جامعه حضرت زینب(س) و بنیاد فرهنگی و اجتماعی زنان و خانواده را دارا است.

وی ادامه داد: خدماتی که از طریق سایت و بنیاد فرهنگی اجتماعی زنان ارائه می‌شود مختص زنان و جوانان است که می‌توانند از طریق پورتال از خدمات این سایت استفاده کنند.

این کارشناس امور زنان اظهار داشت: انجمن همبستگی دختران یکی از زیر مجموعه های پورتال مهرانه است که در راستای ترویج فرهنگ اسلامی در میان جوانان و الگوسازی در جهت ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی کار خود را آغاز کرده است.

عباسی افزود: معرفی جوانان صدر اسلام، جوانان برتر دوران انقلاب اسلامی و جوانان برتر در عرصه‌های علمی‌، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی از جمله فعالیت‌های این انجمن است.

رئیس بنیاد فرهنگی اجتماعی زنان اظهار داشت: این انجمن 20 عضو ثابت دارد که تا کنون در اردوهای علمی و آموزشی شرکت کرده اند و امیدواریم بتوانیم از طریق این اعضا الگوسازی خوبی برای آموزش جوانان در سطح جامعه انجام شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها