امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۸:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143527
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، لیلا استیری با اشاره به نقش زنان در پیروزی انقلاب اسلامی گفت: زنان‌، این‌ عناصر ...

به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، لیلا استیری با اشاره به نقش زنان در پیروزی انقلاب اسلامی گفت: زنان‌، این‌ عناصر عفاف‌ و نجابت‌، نه‌ تنها در پیروزی‌ انقلاب‌ اسلامی‌ سهم‌ بزرگی‌ ایفا کردند، بلکه‌ در تثبیت‌ نظام‌ جمهوری‌ اسلامی‌ و تداوم‌ انقلاب‌ اسلامی‌ حرف‌ نخست‌ را زدند و با حضور در صحنه‌ انقلاب‌ اسلامی‌، توطئه‌های‌ دشمنان‌ را در عرصه‌های‌ گوناگون‌ فرهنگی‌، نظامی‌، اقتصادی‌، اجتماعی‌ ،سیاسی‌ و... نقش‌ بر آب‌ ساختند.

استیری در خصوص برنامه های بسیج جامعه زنان کشور در ایام الله دهه فجر اظهار داشت: به منظور گرامیداشت این ایام برنامه‌های متنوع فرهنگی، علمی و ورزشی در سطح 15 هزار پایگاه‌ بسیج  سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی افزود: دیدار با خانواده شهدا به‌ویژه شهدای زن که قبل از پیروزی انقلاب اسلامی به شهادت رسیده‌اند و برگزاری نشست‌های فرهنگی در تبیین اهداف انقلاب اسلامی از سایر برنامه‌های ایام دهه فجر است.

استیری اظهار داشت: با هدف تبیین گفتمان انقلاب اسلامی در حوزه زنان و خانواده، میزگردها و نشست‌هایی با موضوع زن در گفتمان انقلاب اسلامی در سراسر کشور برگزار خواهد شد که از مهم ترین این نشست ها می‌توان به  نشست علمی با موضوع «عدالت جنسیتی در گفتمان انقلاب اسلامی» با حضور بانوان نخبه و فرهیخته کشور اشاره کرد.

وی همچنین افزود: برگزاری نشست های علمی با موضوع «زن مجاهد انقلاب اسلامی الگوی سوم در جهان» در صدا و سیمای جمهوری اسلامی با الگوگیری از شهدای زن از جمله شهید شاخص سال 93 شهید فوزیه شیردل از جمله برنامه‌های اجرایی بسیج جامعه زنان کشور در دهه فجر است.

وی برگزاری جشن عزت و آزادی ملت ایران در سطح 15هزار پایگاه مقاومت بسیج خواهران سراسر کشور، افتتاح 288 مکان ورزشی مخصوص بانوان و برگزاری دوره توانمند سازی مدیران بسیج جامعه زنان کشور را از دیگر برنامه های بسیج جامعه زنان در این ایام دانست.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها