امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۷:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14353
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۵۹
تعداد بازدید: 90
این مقام امنیتی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس افزود: این گروه مرتبط با زندانی فراری اردشیر امیر ارجمند، و ...

این مقام امنیتی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس افزود: این گروه مرتبط با زندانی فراری اردشیر امیر ارجمند، و با یکی از فعالان سابقه دار فتنه در داخل کشور ضمن فعالیت‌های فتنه گرانه، به قاچاق انبوه ارز می‌پرداختند؛ تا آنجا که برای تامین پوشش فعالیت‌های موسوم به پولشویی، اقدام به راه اندازی شرکت‌های متعدد تجاری و سرمایه گذاری نموده و همزمان و هماهنگ با تشدید تحریم‌های اقتصادی قدرت‌های استکباری علیه کشورمان، به اقتصاد ملی ضربه می‌زدند.

این مقام آگاه امنیتی افزود: یکی از وجوه اهمیت مضاعف این پرونده که در دست بررسی می‌باشد، مشاهده رد پای یک سرویس اطلاعاتی اروپایی است که در نقل و انتقال وجوه به خارج و نیز ارائه فوری ویزا توسط سفارت فرانسه در تهران قابل مشاهده می‌باشد.

لازم به یاد آوری است که اردشیر امیر ارجمند، مشاور ارشد یکی از سران فتنه است که با کمک سازمان تروریستی منافقین از کشور فرار کرد.

همچنین برادر او از کادرهای اصلی گروهک تروریستی منافقین مستقر در فرانسه است که نقش رابط آن گروهک با سرویس امنیت داخلی فرانسه (D.S.T) را نیز بر عهده دارد و همین فرد عامل وصل اردشیر امیر ارجمند با آن سرویس و یا گروهک تروریستی منافقین می‌باشد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار