امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۱:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143537
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در آمریکای لاتین به نقل از «تله‌سور»، انفجار مخزن گاز شرکت ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در آمریکای لاتین به نقل از «تله‌سور»، انفجار مخزن گاز شرکت « گاز اکسپرس نیتو» که در بیمارستان کودکان «کوآخیمپالا» مکزیک رخ داد، 3 کشته و 66 زخمی بر جای گذاشت که 22 نفر از آن‌ها آسیب‌های جدی دیدند.

در مجموع 30 نفر از 72 نفری که تحت تاثیر این حادثه قرار گرفتند، همچنان در بیمارستان بستری هستند که 10 نفر از آن‌ها (9 کودک) در وضعیت وخیمی به سر می‌برند.

بر اساس گزارش «آرماندو آئوئد» دبیر بهداشت و سلامت حوزه فدرال مکزیک حدود 20 نفر از آسیب‌دیدگان این حادثه در وضعیت پایداری در بیمارستان به سر می‌برند در حالی که 10 نفر از آن‌ها (9 کودک) وضعیت وخیمی دارند و می‌توانند مرگ‌و‌میر بیشتری را در این رخداد به ثبت برسانند.

این مقام مکزیکی اعلام کرد که این 9 کودک تحت مراقبت ویژه در بیمارستان و حمایت چندین مؤسسه سلامت و بهداشت در این کشور قرار دارند.

بر اساس گزارش گروه‌های نجات و امدادرسانی در این کشور، حدود 70 درصد از ساختمان این بیمارستان طی این حادثه فرو ریخته است.

مقامات مکزیک گزارش دادند که شرکت «گاز اکسپرس» با اتهاماتی همچون قتل غیر عمد، آسیب‌های جانی و صدمه به مال غیر روبرو است.

در پی رخداد این حادثه تحقیقاتی درباره آگاهی از این که پروتکل‌های حفاظت مدنی در این بیمارستان به درستی به کار گرفته شده بوده یا نه صورت گرفته است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها