امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۲:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143554
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، انقلابیون و معترضان بحرینی به بازداشت شیخ «علی سلمان» دبیر کل جمعیت ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، انقلابیون و معترضان بحرینی به بازداشت شیخ «علی سلمان» دبیر کل جمعیت الوفاق ظهر شنبه (امروز) با برگزاری تظاهرات گسترده‌ای در مناطق مختلف این کشور، ضمن اعلام همبستگی با رهبران دربند رژیم «آل خلیفه»، آزادی فوری شیخ سلمان را خواستار شدند.

گزارش وبگاه خبری «النشره» حاکی است که چندین منطقه بحرین ظهر امروز عرصه تظاهرات خشمگین و اعتراضات آمیز مردمی به تداو بازداشت شیخ علی سلمان بود.

بر اساس این گزارش، بعد از گذشت یک ماه از بازداشت دبیر کل جمعیت الوفاق بحرین توسط دادستانی «منامه»، بحرینی‌ها ظهر امروز نیز با برگزاری تظاهرات گسترده‌ای در مناطق «الدراز»، «کرزکان»، «ستره» و «سند» آزادی فوری شیخ «سلمان» را خواستار شدند.

این گزارش حاکی است که هزارات تن از مردم بحرین در تظاهرات ظهر امروز شرکت کرده و با برافراشتن تصاویر شیخ علی سلمان، شعارهایی در حمایت از رویکرد دموکراسی و آزادی خواهی وی سر داده و بر لزوم آزادی فوری تاکید کردند.

شیخ علی سلمان از هفتم دی ماه گذشته به اتهام آنچه که منامه آن را فعالیت جهت براندازی نظام می‌نامد، بازداشت شده و قرار است حداقل تا زمان برگزاری دومین جلسه محاکمه در تاریخ تاریخ 28 ژانویه (8 بهمن) در زندان بماند. نخستین جلسه محاکمه وی هشتم بهمن ماه تشکیل شد.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها