امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۱:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143563
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در تاشکند به نقل از سایت خبری «انهار.اوز»، بر اساس مصوبه که اخیرا از طرف ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در تاشکند به نقل از سایت خبری «انهار.اوز»، بر اساس مصوبه که اخیرا از طرف «اسلام کریم‌ اف» رئیس جمهوری ازبکستان مطرح شد، برنامه‌ریزی می‌شود در سال 2015 میلادی در این کشور بیش از 130 طرح به ارزش کلی معادل 7 میلیارد و 442 میلیون دلار اجرا شود.

بر اساس این مصوبه در سال جاری میلادی کار ساخت 45 مرکز جدید به ارزش کلی 4 میلیارد و 902 میلیون دلار به اتمام می‌رسد و 87 طرح در ابعاد تجدید تجهیز تاسیسات موجود به ارزش 2 میلیارد و 54 میلیون دلار اجرا خواهد شد.

بنا به این گزارش، در این میان برای اتمام طرح‌های تصویب شده در سال 2015 میلادی 2 میلیارد و 292 میلیون دلار سرمایه‌گذاری می‌شود.

از جمله شرکت ملی «ازبک.نفت.گاز» و کنسرسیوم شرکت‌های کره جنوبی تحت سرپرستی « Kogas» باید کارهای ساخت مجتمع گاز «اوست یورت» در شمال غرب این کشور را به ارزش 4 میلیارد و یکصد میلیون دلار به پایان برسانند.

همچنین کارخانه ذوب آهن «نوایی» استان نوایی باید کارهای اجرایی 5 طرح به ارزش معادل 157 میلیون و 800 هزار دلار به اتمام برساند.

 شرکت سهامی ذوب آهن «آلمالیق» استان تاشکند طبق برنامه‌ کارهای مدرنیزه کارخانه مس را به ارزش معادل 117 میلیون و 700 هزار دلار انجام خواهد داد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها