امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۴:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143590
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌یک مجری مطرح تلویزیونی در آمریکا با انتقاد از سیاست‌های اوباما، وی را ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌یک مجری مطرح تلویزیونی در آمریکا با انتقاد از سیاست‌های اوباما، وی را فاجعه‌ ترین رئیس‌جمهور از منظر سرکوب رسانه‌ها توصیف کرد.

«بیل ماهر» مجری مطرح تلویزیونی در آمریکا و از چهره‌های جنجالی در این کشور، با انتقاد از مواضع دولت باراک اوباما در قبال رسانه‌ها، وی را فاجعه‌ترین رئیس‌جمهور از منظر سرکوب رسانه‌‌ها توصیف کرد.

به گزارش پایگاه اینترنتی «هیل»، بیل ماهر در برنامه‌ای تلویزینی با انتقاد از مواضع اوباما گفت: «نمی‌دانم چرا او احتمالا فاجعه‌ترین رئیس‌جمهوری بوده که ما در موضوع سرکوب رسانه داشته‌ایم. او از لایحه و قانون جاسوسی بیش از هر رئیس‌جمهور دیگری استفاده کرده است».

این اظهارات ماهر در حالی مطرح شده که «شاریل آتکینسون» گزارشگر سابق شبکه سی‌بی‌اس طی هفته گذشته تاکید کرد که مقامات آمریکایی با خبرنگاران و منابع آنها به مانند «دشمنان کشور» برخورد می‌کنند.

انتقاد از سرکوب رسانه‌ها و خبرنگاران مستقل پیش از این نیز توسط افرادی از قبیل ادوارد اسنودن افشاگر رسوایی جاسوسی دولت آمریکا و برخی گروه‌ها و سازمان‌های حقوق بشری قرار گرفته بود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها