امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۲۰:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143612
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 71
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بابک عابدینی رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران در توضیح مسابقات آثار چاپی، بیان داشت: مسابقات ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بابک عابدینی رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران در توضیح مسابقات آثار چاپی، بیان داشت: مسابقات آثار چاپی در سال& zwnj;های گذشته پیشرفت‌های بسیار خوبی داشته است اما در چهاردهمین  دوره از مسابقات شاهد تغییرات محسوسی بوده‌ایم.

وی ادامه داد: نحوه ثبت‌نام، بخش‌های مسابقات، سایت و پوستر مسابقه از جمله تغییراتی است که بعد از چندین سال اعمال شده و شرایط بهتری را فراهم کرده است زیرا همه چیز منسجم شده و شرایط برای برگزاری یک مسابقه باکیفیت فراهم شده است.

عابدینی بخش چاپ و بسته‌بندی صادراتی را یکی از بخش‌هایی دانست که جای آن در مسابقات خالی است و گفت: اگر بخشی به عنوان کالاهای صادراتی به مسابقات اضافه شود، انگیزه‌ای می‌شود برای تولید کالاهای با کیفیت و راه برای تولید چاپ و بسته‌بندی صادراتی هموار می‌شود.

وی افزود: در حال حاضر واحدهای چاپی زیادی در سطح کشور هستند که می‌توانند کالای باکیفیت را در حد صادراتی تولید کنند اما تا به حال در چنین فضایی قرار نگرفته‌اند.

رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ ایران توجه به نظرات شرکت‌کنندگان را عاملی مؤثر در بهتر شدن مسابقات دانست و اظهار کرد: اگر در پایان هر دوره از مسابقات نظرسنجی در سطح ملی انجام شود، می‌تواند به بهتر برگزار شدن مسابقات کمک شایانی کند، زیرا پس از پایان نظرسنجی می‌توانیم به نقاط ضعف و قوت پی ببریم و پس از آن نقاط ضعف را پوشش و نقاط قوت را تقویت کنیم.

وی ادامه داد: بخش داوری، یکی از دیگر بخش‌هایی است که نیاز به هدفمندسازی دارد تا بتوانیم از حرف و حدیث‌های احتمالی جلوگیری کرد. از این رو برای تحقق این امر می‌توان چیدمان داوری را تغییر داد.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها