امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۷:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143629
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرنگار سینمایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی کشور در آیین گشایش سی و سومین جشنواره فیلم فجر ...

به گزارش خبرنگار سینمایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی کشور در آیین گشایش سی و سومین جشنواره فیلم فجر گفت: تشکر می& zwnj;کنم از همه کسانی که تلاش کردند تا این شب را رقم بزنند اگر واقعاً آنچه که دیدیم کمی باعث خوب شدن حال شما باشد خستگی یکسال ما هم در رفته است.

وی افزود:‌ امروز سینماگران برای سی‌وسومین بار متوالی تمام مردم ایران و جهان را به تماشا می‌خوانند تماشا می‌خواهی بیا در اندرون من تماشان کن جشنواره فجر جشن پیروزی، جشن لبخند و لبخند بر اخم و قهر است.

وی افزود: به تماشا بنشینید و دریابید فاصله اخم و لبخند را سینمای ایران دستش پر است از خلاقیت و امید به زندگی.

رئیس سازمان سینمایی تأکید کرد:‌ جشنواره امسال جشن قدرت‌نمایی جوانان فیلم‌ساز است.

حجت‌الله ایوبی گفت:‌ سال 93 را سال سلام به سینما بنامیم، سال آشتی مردم با سینما. سلام به سینما و سلام به اقتصاد سینما.

وی در پایان سخنان خود خطاب به علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد: دهها نفر هفته‌ها و ماه‌ها می‌کوشند در اوج همدلی که میوه‌های دل‌شان می‌شود لبخند. این خانواده اما با سیلی صورت خود را سرخ نگه داشته و در تشویق‌های بی‌امان بیمناک روزگاری هستند که حتی از نام و نشان خویش گریزانند. روزگاری که شاید حتی بقال‌ها، کارمندان بانک و یا مدیران سینمایی نیز آنها را نمی‌شناسند پس برای آنها فکری کنید. اگر می‌خواهید این جوانان بشکوفند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها