امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۷:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143632
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرنگار سینمایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در آیین گشایش سی‌وسومین جشنواره فیلم فجر بخش ویژه‌ای از این مراسم به تجلیل از ...

به گزارش خبرنگار سینمایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در آیین گشایش سی‌وسومین جشنواره فیلم فجر بخش ویژه‌ای از این مراسم به تجلیل از حسین جعفریان مدیر فیلم‌برداری پیشکسوت سینمای ایران اختصاص داشت.

حسین جعفریان در مراسم تجلیل از خود گفت: خوشحالم که کار من در سطحی تشخیص داده شده که برایم بزرگداشت گرفته‌اند در حالی که دیگر همکاران بزرگ من هم شایسته این تقدیر هستند.

وی افزود: خوشحالم که در طول کارم با کارگردان‌های خوبی کار کردم و در خلق آثارشان شریک بودم و در این میان همیشه گروهی من را یاری دادند که از آنها ممنونم.

جعفریان در ادامه صحبت‌های خود از علیرضا برازنده و پیمان شادمان‌فر به عنوان پرکارترین و جوان‌ترین فیلم‌برداران سینمای ایران یاد کرد و گفت: نسل جدیدی از فیلم‌برداران در سینمای ایران ظهور کرده است که از همین‌رو من کارهای هومن بهمنش را به دلیل شباهت به سبک کارهای خودم خیلی دوست دارم البته این به آن معنی نیست که پیشکسوت‌ها را فراهم کنیم و من هنوز ایده‌های زیادی در ذهن دارم.

وی از سختی‌های زندگی سینماگران گفت و تأکید کرد:‌ ما سینماگران زندگی به‌سامانی نداریم و ساعت رفت و آمدمان معلوم نیست بنابراین شریک زندگی ما باید فرد فداکاری باشد تا این وضعیت را تحمل کند و جا دارد که اینجا من از همسرم تشکر کنم به دلیل اینکه در حالی که کار می‌کرد فرزندان خوبی را تربیت کرده که من به آنها افتخار می‌کنم.

جعفریان در ادامه عنوان کرد: امیدوارم سال آینده برای دیدن فیلم پسرم در اینجا حاضر شوم .

این بخش حواشی نیز در پی داشت که طی آن محمود کلاری و نیکی کریمی به یکباره روی صحنه حاضر شدند و کلاری در سخنانی کوتاه عنوان کرد: این حرکت را بگذارید روی عدم برنامه‌ریزی البته این افتخار بزرگی برای من است که درباره حسین جعفریان صحبت می‌کنم.

کلاری همچنین با اشاره به طولانی شدن مراسم گفت: حقیقتا حالم گرفته و نمی‌دانم چرا الان باید بیایمم،نقش حسین جعفریان نقشی نیست که بطور خلاصه و در آخر مراسم گفته شود.

بنابراین گزارش، محمود کلاری پس از اهدای لوح تقدیر به حسین جعفریان با بوسه‌های پی‌درپی علاقه خود را نسبت به همکار خود حسین جعفریان بروز داد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار