امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۴:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 143636
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۵۹
تعداد بازدید: 86
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پس از آنکه شنبه (دیروز) دادگاهی در مصر جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس»

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پس از آنکه شنبه (دیروز) دادگاهی در مصر جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» را در لیست گروه‌های تروریستی وارد کرد جنبش جهاد اسلامی فلسطین با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد اینگونه اقدامات در خدمت رژیم صهیونیستی است.

بنا به گزارش خبرگزاری فلسطینی «سما»، در این بیانیه آمده است: رأی دادگاه «رسیدگی به امور فوری» مصر علیه گردان‌های «القسام» شاخه نظامی حماس رد شده است و اینگونه تصمیم‌ها برای در ارتباط دانستن گردان‌های القسام یا هر گروه فلسطینی دیگری در امور داخلی مصر جز در خدمت رژیم اشغالگر صهیونیستی نیست.

جهاد اسلامی در ادامه بیانیه خود بر اصرار این جنبش برای حفظ آرامش مصر تأکید کرد.

در همین راستا کانال 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی در واکنش به تصمیم این دادگاه مصری اعلام کرد کاری که مصر انجام داد موفقیتی بود که اسرائیل پیش‌تر نتوانسته بود آن را محقق کند.

پنجشنبه هفته گذشته (9 بهمن) در انفجاری در منطقه سینا دستک‌کم 45 نظامی مصری کشته و ده‌ها تن دیگر زخمی شدند. تعدادی از رسانه‌های مصر سعی کردند حماس را در پشت‌پرده این حادثه معرفی کنند. رأی دادگاه مصری مذکور نیز پس از حادثه سینا اعلام شد.

انتهای پیام/ص

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها